Klientů se zobrazit zpráva Chyba "Chyba kódu 500 Vnitřní chyba serveru" při návštěvě webu, který jste publikovali pomocí serveru ISA Server, Microsoft Forefront hrozby správa brány střední Business Edition nebo Windows Essential Business Server 2008

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 841664 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Microsoft Internet Security and Acceleration (ISA) Server 2006, ISA Server 2004, Microsoft Forefront hrozby správa brány střední Business Edition nebo Windows Essential Business Server 2008 použijete k publikování webu, který požaduje připojení (SSL) protokol SSL (Secure Sockets Layer). Po tomto postupu klientských počítačů může následující chybová zpráva při pokusu o naleznete na webu společnosti:
Chyba interní server kód 500 Chyba.

Hlavní název cíle není správný. (-2146893022).

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud název, který je součástí SSL požadavek klienta ze serveru ISA Server nebo Microsoft Forefront hrozby správa brány střední Business Edition neodpovídá běžný název, který je uveden v certifikátu webu.

Další informace

Další informace o řešení potíží s certifikáty SSL v serveru ISA Server pravidel pro publikování a o tom, jak certifikáty název serveru navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=48904

Vlastnosti

ID článku: 841664 - Poslední aktualizace: 29. prosince 2008 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Standard Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2004 Enterprise Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Enterprise Edition
  • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2006 Standard Edition
  • Windows Essential Business Server 2008 Standard
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway, Medium Business Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbisa2006swept kbtshoot kbprb KB841664 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:841664

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com