Server v clusteru může selhání při pokusu o vytvoření souboru výpisu stavu úložiště informací pomocí ADPlus nebo Userdump Exchange 2000 Server nebo 2003 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 841673 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek je konsolidace dříve k dispozici následující články: 823487 a 841673
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokuste se vytvořit soubor s výpisem proces, který je hostitelem prostředku clusteru, například Mad.exe, Store.exe, Emsmta.exe Inetinfo.exe a tak dále. To provedete pomocí nástroje Userdump nebo ADPlus clusteru se systémem Microsoft Windows 2000 Server nebo v clusteru se systémem Windows Server 2003, který má Microsoft Exchange 2000 Server nebo Microsoft Exchange Server 2003 nainstalována. Prostředky Exchange však může přestat pracovat a při selhání jinému uzlu clusteru.

Řešení

Metoda 1: Vypnout možnost "Ovlivnit skupinu" prostředku

Tento problém vyřešíte vypnout možnost ovlivnit skupinu zdrojů, shromažďovat informace souboru výpisu úložiště a potom zapněte zpět možnost ovlivnit skupinu zdrojů. Postupujte takto:
 1. Spusťte Správce clusteru.
 2. Rozbalte kontejner Server a potom rozbalte Active zdroje.
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na příslušný virtuální prostředek instance, které chcete a potom klepněte na příkaz Vlastnosti.
 4. Klepněte na kartu Upřesnit, zrušte ovlivnit skupinu a potom klepněte na tlačítko OK.
 5. Ukončete Správce clusteru.
 6. Použijte nástroj ADPlus nebo Userdump nástroj shromažďovat informace souboru výpisu úložiště.
 7. Po neshromáždíte souboru výpisu, zapněte možnost ovlivnit skupinu zdrojů ve Správci clusteru.

Metoda 2: Zvyšte hodnotu časového limitu Exchange Server

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete zvětšit hodnotu časového limitu Exchange Server 600,000 milisekund (600 sekund nebo 10 minut). Výchozí hodnota časového limitu v serveru Exchange 2000 a 2003 Exchange Server je 180 000 milisekund (180 sekund nebo 3 minuty).

Exchange 2000 Server

Exchange 2000 Server, Exchange úložiště PendingTimeOut vlastnost řídí dobu prostředku může zůstat v odpovídat stavu, než dojde k vypršení časového limitu. Zvyšte hodnotu časového limitu v Exchange 2000 Server, postupujte takto:
 1. Otevřete okno příkazového řádku.
 2. Zobrazení nastavení vlastností PendingTimeOut zadejte cluster res "prostředek název" / prop a stiskněte klávesu ENTER.
 3. Chcete-li změnit hodnotu vlastnosti PendingTimeOut, zadejte cluster res "prostředek název" / prop PendingTimeOut = 600000:DWORD, a stiskněte klávesu ENTER.

  Tato hodnota je přečíst, kdy zdroj nejprve pochází online. Provést změnu, musíte v režimu offline zdroj a převést prostředek do režimu online.

Exchange Server 2003

V Exchange Server 2003 úložiště Exchange IsAliveTimeOut vlastnost řídí dobu prostředku může zůstat v odpovídat stavu, než dojde k vypršení časového limitu. Zvyšte hodnotu časového limitu v Exchange Server 2003, postupujte takto:
 1. Otevřete okno příkazového řádku.
 2. Chcete-li změnit hodnotu typ cluster/priv res < název prostředku > IsAliveTimeout = 600000:DWORD, a stiskněte klávesu ENTER.

  Tato hodnota je přečíst, kdy zdroj nejprve pochází online. Provést změnu, musíte v režimu offline zdroj a převést prostředek do režimu online.

Další informace

Ve výchozím nastavení jsou všechny prostředky clusteru, například úložiště informací serveru Exchange nakonfigurovány ovlivnit skupinu, kam patří. Další informace o Clusterové služby při selhání zásady, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
197047Selhání a navrácení služeb po obnovení zásad na serveru Microsoft Cluster
Další informace o clusterech Exchange Server klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
836566Jak konfigurovat IsAlive soukromé vlastnosti pro clustery 2003 Exchange Server

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 841673 - Poslední aktualizace: 3. dubna 2008 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
 • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB841673 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:841673

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com