Visual C++ 2005, Visual C++ .NET 2003 ve Visual C++ .NET 2002'de bir RTP program RTCMER_TIMEOUT neden koduyla bir RTCMediaEvent alabilirsiniz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 841926 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

RTCE_MEDIA olay aldığında, gerçek zamanlı aktarma iletişim kuralı (RTP) program ya da Microsoft Windows Messenger get_EventReason özelliği, aşağıdaki neden kodunu verir:
RTCMER_TIMEOUT

Daha fazla bilgi

RTP özellik gerçek zamanlı iletişim (RTC), normal gerçek zamanlı denetim iletişim kuralı (RTCP) paketleri gerektirir. Paketleri, en az kırk saniyede alınan, ancak genellikle daha iyidir. RTP özelliği en az kırk saniyede bir RTCP paketi almazsa, RTP, program için RTCMER_TIMEOUTRTC_MEDIA_EVENT_REASON özelliği olan RTCE_MEDIA olay gönderir.

Bu, üçüncü taraf oturum başlatma Protokolü (SIP) yığınları ile de oluşabilir. Örneğin, bir SIP sunucusu arama başka RTC programı gibi bir son nokta arasında bir çok noktaya denetim birimi (MCU) sunucusuna geçirebilirsiniz. Bu nedenle, iki farklı eşitleme kaynağı (SSRC) tanımlayıcı her RTP akışında tanımlanan iki RTP akışları da vardır. Bu davranış oluştuğunda, RTP akışları birini zaman aşımına uğradı.

Özellikler

Makale numarası: 841926 - Last Review: 5 Ocak 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual C++ 2005 Express Edition
  • Microsoft Visual C++ .NET 2003 Standard Edition
  • Microsoft Visual C++ .NET (2002)
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto KB841926 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:841926

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com