Номер статті: 842242 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Після установки Windows XP з пакетом оновлень 3 (SP3), деякі програми може здатися не працюють. за промовчанням Брандмауер Windows вмикається та блокує несанкціоновані підключення до комп'ютера. У цій статті розглядаються як зробити виняток і дозволити програмі працювати, додавши його до списку винятків. Методика дозволяє програмі працювати, як до інсталяції пакета оновлень.

Введення

Для підвищення безпеки вашого комп'ютера під керуванням Windows XP SP3, Брандмауер Windows блокує несанкціоновані підключення до комп'ютера. Іноді ви можете зробити виняток і дозволити іншому користувачеві підключитися до вашого комп'ютера. Наприклад, у наведених нижче сценаріях описано випадки, коли може виникнути когось, щоб мати можливість підключення до комп'ютера:
  • Ви граєте багатокористувальницька гра над theInternet.
  • Ви очікуєте отримати файл, який було надіслано throughan програма обміну миттєвими повідомленнями.
Після інсталяції Windows XP SP3, клієнтські програми не вдаватиметься отримати дані із сервера. Нижче наведено кілька прикладів:
  • FTP-клієнт
  • Мультимедійних потокових програмного забезпечення
  • протокол IMAP про нову пошту у деяких програмах електронна пошта
Або серверний застосунок, які працюють на комп'ютері під керуванням Windows XP SP3 можуть бути нездатні відповісти на запити клієнтів. Нижче наведено кілька прикладів:
  • веб-сервер, таких як інформаційних служб Інтернету
  • Віддалений робочий стіл
  • Спільний доступ до файлів

Оповіщення системи безпеки Windows

Іноді, коли Брандмауер Windows блокує програма, на <b00> </b00>оповіщення системи безпеки Windows з'явиться діалогове вікно.

Усунення

Увімкнення програми за допомогою Запускач діалогових вікон "Оповіщення системи безпеки Windows"

група "Досвідчені користувачі" розділ

Цей розділ призначений для досвідчених користувачів. Якщо ви не виконувати розширене виправлення неполадок, ви можете звернутися по допомогу або зверніться до представник служби підтримки клієнтів. Відомості про те, як це зробити відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://support.Microsoft.com/contactus

Щоб увімкнути спілкуватися, як це було перед тим, як Windows XP SP3 був встановлений і дати можливість програми, які ви хочете, щоб запустити програму, використовуйте один з наступних методів.
група "Досвідчені користувачі" метод 1: увімкнення програми за допомогою брандмауера Windows
група "Досвідчені користувачі" метод 2: визначення та відкриття портів
Визначити порти за допомогою Netstat.exe
Відкриті порти вручну за допомогою брандмауера Windows
Щоб отримати додаткові відомості про те, як налаштувати Брандмауер Windows, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
875357 Виправлення неполадок настройок брандмауера Windows зміни у Windows XP з пакетом оновлень 2

Додаткові відомості

Програми, що можуть знадобитися відкрити порти вручну
У таблиці нижче наведено програми та Ігри, які можуть вам відкрити порт або порти вручну так, щоб до належної роботи.

Програми

Ігри

корпорація Майкрософт надає контактні відомості сторонніх виробників, щоб полегшити отримання технічної підтримки. Ці відомості можуть змінюватися без попереднього протокол IMAP. корпорація Майкрософт не гарантує точності контактних відомостей сторонніх виробників.

Відомості про виробника устаткування відвідайте такі веб-сайті:
http://support.Microsoft.com/GP/vendors/EN-US
Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.Властивості

Номер статті: 842242 - Востаннє переглянуто: 10 жовтня 2013 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Ключові слова: 
kbresolve kbgraphxlink kbnomt kbscreenshot kbtshoot kbconfig kbsecurity kbappcompatibility kbfirewall kbsmbportal kbmt KB842242 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 842242

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com