Zobrazí chyba přístupu k souboru. Při spuštění makra VBA, který zkopíruje prezentaci do nové prezentace v aplikaci PowerPoint 2003 se zobrazí chybová zpráva síťové připojení mohou být ztracena"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 842315 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Microsoft PowerPoint 2002 verzi tohoto článku naleznete 840652.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem obnovení registru v případě, že nastane problém. Další informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Microsoft Visual Basic pro makro (VBA) zkopíruje prezentaci novou prezentaci aplikace PowerPoint 2003 obdržíte následující chybová zpráva:
Chyba při přístupu k souboru. Pravděpodobně došlo k přerušení připojení k síti. (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).).

Příčina

K tomuto problému dochází, když jsou splněny následující podmínky:
 • Prezentace je kopírována byl vytvořen v dřívější verzi aplikace Microsoft PowerPoint.
 • Prezentace byla vytvořena v dřívější verzi této aplikace obsahuje vložený list Microsoft Excel, který má také vložený ovládací prvek ActiveX.
 • Makra VBA obsahuje událost Open, která hledá objekty OLE.

Řešení

Tento problém byl poprvé opraven opravou hotfix, která je nyní zahrnutá v aktualizaci Service Pack. Pokud jste nainstalovali nejnovější aktualizaci Office 2003 service pack, nemají instalaci opravy hotfix.

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém je opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 2.

Problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro sadu Office 2003. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
870924Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro sadu Office 2003


Po instalaci aktualizace service pack, postupujte podle kroků uvedených v části "Další informace" článku nastavit klíč registru Hotfix12394 a aktivaci opravy hotfix.

Informace o opravě hotfix

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v aplikaci PowerPoint 2003 po aktualizaci Service Pack 1 balíček Hotfix datem 20. srpna 2004. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
839630Popis balíčku opravy hotfix aplikace PowerPoint 2003 následující po aktualizaci Service Pack 1: 20. srpna 2004
Po instalaci této opravy hotfix postupujte podle kroků uvedených v části "Další informace" tohoto článku nastavit klíč registru Hotfix12394 a aktivaci opravy hotfix.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Office 2003 Service Pack 2.

Další informace

Upozornění Při nesprávných úpravách registru pomocí Editoru registru nebo jiným způsobem může dojít k vážným problémům. Tyto problémy mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nezaručuje, že tyto problémy bude možné vyřešit. Úpravy registru provádíte na vlastní nebezpečí.

Chcete-li tuto opravu hotfix postupujte takto:
 1. Ukončete aplikaci PowerPoint 2003.
 2. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 3. Vyhledejte následující klíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\PowerPoint\Options
 4. Jakmile vyberete klíč zadaný v kroku 3, v nabídce Úpravy přejděte na podnabídku Nový a klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
 5. Zadejte Hotfix12394 a stiskněte klávesu ENTER.
 6. Hotfix12394 klepněte pravým tlačítkem myši a potom klepněte na příkaz změnit.
 7. V poli Údaj hodnoty zadejte 1 a potom klepněte na tlačítko OK.
 8. V nabídce soubor klepněte na příkaz Konec a ukončete Editor registru.

Vlastnosti

ID článku: 842315 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office PowerPoint 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kboffice2003sp2fix kboffice2003presp2fix kbfix kbbug KB842315 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:842315

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com