V dokumentu white paper "Exchange Server Intelligent Message Filter přehled" Microsoft Exchange Server 2003 je k dispozici

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 842763 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Společnost Microsoft vydala white paper vysvětluje, jak snížit počet nevyžádaných komerčních e-mailových zpráv (UCEs) organizace obdrží pomocí Microsoft Exchange Server Intelligent Message Filter. Zobrazit úplný dokument white paper naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/exchange/evaluation/features/default.mspx


Poznámka: UCEs jsou také známé jako nevyžádané pošty nebo nevyžádané e-mailové zprávy.

Další informace

Na základě technologie Microsoft SmartScreen poskytuje služby Intelligent filtrování rozšířené zpráva na straně serveru a analýzy založené heuristiku zprávu.

Tento dokument vysvětluje topologii služby Intelligent a zobrazuje integruje s funkcí anti-junk e-mailové zprávy Exchange a Microsoft Outlook snížit počet nevyžádaných komerčních e-mailových zpráv, které obdrží organizaci.

Vlastnosti

ID článku: 842763 - Poslední aktualizace: 25. října 2007 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB842763 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:842763

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com