Mac için Entourage 2004 başlattığınızda bir "Entourage hemen boş alan" uyarı iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 842878 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Mac için Microsoft Entourage 2004 başlattığınızda veya Entourage uygulamasının otomatik olarak tarar ve yeni e-posta iletileri karşıdan yükler, aşağıdaki uyarı iletilerinden birini alabilirsiniz:
 • Entourage hemen boş alan var.
  Alan boşaltmak için <a0></a0>, öğeleri silin ve çalıştırabilirsiniz sonra veritabanı yardımcı programı. Bu, veritabanının sıkıştırılmasına neden olur ve alanı boşaltır. Veritabanı yardımcı programı çalıştırmak veya öğeleri bir arşiv silmeden önce yedeklemek bilgi edinmek için <a0></a0>, Entourage uygulamasının Yardımı'na bakın.
 • Entourage alanı kalmadı ve alan boşaltın kadar herhangi bir başka maddeler depolayamıyor.
  Alan boşaltmak için <a0></a0>, öğeleri silin ve sonra veritabanı yardımcı programını çalıştırın. Bu, veritabanının sıkıştırılmasına neden olur ve alanı boşaltır. Veritabanı yardımcı programı çalıştırmak veya öğeleri bir arşiv silmeden önce yedeklemek bilgi edinmek için <a0></a0>, Entourage uygulamasının Yardımı'na bakın.

Neden

Her <a0>Entourage</a0> kullanıcı veritabanı boyutu 2 milyon nesnelere sınırlı olduğundan, bu sorun oluşur. Bu e-posta iletileri, notlar, kişiler, takvim olayları, görevler veya proje öğeler gibi 1 milyon öğeleri birleşimi dönü?türür. Bir kullanıcının veritabanı boyutu 1.9 milyon nesneleri yaklaşır "Neredeyse olduğu yer kalmamış Entourage" uyarı iletisi görüntülenir. Veritabanı ulaştığında veya 2 milyon nesneleri aşıyor, kullanıcı hesabının çevrimdışına ve kullanıcı veritabanı dosya boyutu azaltılır kadar Entourage kullanıcı hesabının e-posta sunucunuza bağlanamıyor.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, çeşitli klasörlerindeki öğeleri silin. Ardından, kullanıcı veritabanını düzenlemek için veritabanı yardımcı programı'nı çalıştırın. Devam etmeden önce veritabanınızın arşiv oluşturmanızı öneririz. Alan boşaltmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Dosya menüsünde Ver ' i tıklatın.
 2. Verme bir Entourage öğeleri arşivle ' yi tıklatın, tüm öğeler ' i tıklatın ve sonra istediğiniz onay kutularını seçmek için tıklatın.
 3. Sağ ok tuşunu tıklatın.
 4. Entourage uygulamasının için arşiv verdikten sonra öğeleri silmek isterseniz, Evet, Entourage'ı sonra Arşivlenmiş öğeleri sil ' i tıklatın. Entourage uygulamasının için arşiv verdikten sonra öğeleri silmek istemiyorsanız, Hayır, sonra arşivlenmiş Entourage uygulamasında öğeleri Koru'ı tıklatın.
 5. Sağ oku tıklatın, dışa aktarma dosyası için bir ad yazın, sabit diskinizdeki bir dosyayı kaydetmek istediğiniz konumu seçin ve sonra da <a2>Kaydet</a2>'i tıklatın.
 6. Bitti ' yi tıklatın.

Veritabanı yardımcı programı'nı kullanmak için Yardım menüsünde <a1>Entourage Yardım</a1>'ı etkinleştirme hakkında daha fazla bilgi için veritabanı yardımcı programı ' nı yazın ve Ara ' yı tıklatın. Yardım konusu, Entourage uygulamasının veritabanını yedekle ve Düzenle'yi tıklatın.

Özellikler

Makale numarası: 842878 - Last Review: 5 Ekim 2004 Salı - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbemail kbtshoot kbprb KB842878 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:842878

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com