Pozvání nemá tlačítka přijmout a odmítnout, když delegát účtu Exchange otevře pozvání pro žádost o schůzku Entourage 2004 pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 842880 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Odešlete schůzku požadavku pozvání delegát účet Microsoft Exchange a jejich otevřít pozvání v Microsoft Entourage 2004 for Mac pozvání nemá standardní tlačítka Přijmout a Odmítnout.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože váš delegát má přístup do kalendáře a sdílí identifikace uživatele (UID). Proto protože je událost schůzky v kalendáři, události také zobrazí v kalendáři tohoto delegáta. Však tato událost v neexistuje delegáta vlastní osobní kalendář.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, delegát můžete vytvořit událost schůzky pro stejný čas a datum jako událost schůzky, který jste původně odeslali, pokud chce delegát vlastní schůzku událostí v jejich kalendáři.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 842880 - Poslední aktualizace: 31. srpna 2004 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbpending kbbug kbemail KB842880 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:842880

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com