Davetiye bir toplantı isteği Exchange Hesap temsilcisi Mac için Entourage 2004'te açıldığında, davetiye kabul eder ve Reddet düğmeleri yok.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 842880 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir toplantıyı gönderdiğinizde Microsoft Exchange hesabı temsilci ve bunlar Microsoft Entourage 2004 for Mac, davetiye daveti kabul eder ve Reddet standart düğmeler varsa açık bir davetiye isteyin.

Neden

Temsilci Takvim'inize erişimi, kullanıcı kimliği (UID) paylaşımları olduğundan, bu sorun oluşur. Bu nedenle, Takviminizdeki toplantı olay olduğu için olayı da Temsilcinizin Takvim'de görünür. Ancak, bu olay yetkilinin yok Kişisel Takvim sahibi.

Pratik Çözüm

Temsilci kendi toplantı olay isterse, Takvim'de bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, temsilci toplantı bir olay için aynı saat ve tarihi, özgün olarak, kendisine gönderilen toplantı olayı olarak oluşturabilirsiniz.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 842880 - Last Review: 31 Ağustos 2004 Salı - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbtshoot kbpending kbbug kbemail KB842880 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:842880

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com