Nie można ręcznie utworzyć nowe konto e-mail Exchange Server w programie Entourage 2004, dla komputerów Macintosh

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 842881 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Nie można ręcznie utworzyć nową wiadomość e-mail programu Microsoft Exchange konto w programie Microsoft Entourage 2004 dla komputerów Macintosh.

Na przykład, jeśli klikniesz Nowy w Konta okno dialogowe, a następnie Kliknij przycisk Konto należy ręcznie skonfigurować, pojawi się okno dialogowe to jest do tworzenia nowego konta e-mail protokół POP (Post Office).

Jeśli zamknąć to okno dialogowe, a następnie Kliknij przycisk Nowy w Konta okno dialogowe ponownie, zostanie wyświetlony Nowy Konto okno dialogowe służy do tworzenia nowych punktów POP, Internet Message Access Protocol (IMAP) lub Hotmail konto e-mail. Jednak nie można utworzyć nowe konto e-mail programu Exchange w Nowy Konto okno dialogowe.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem i utworzyć nową wiadomość e-mail programu Exchange konto, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij przycisk Konta naNarzędzia menu.
  2. Kliknij przycisk Exchange Karta.
  3. Kliknij przycisk Nowy.
  4. Jeśli nie otrzymasz Nowe konto okno dialogowe Przejdź do kroku 5. Jeśli otrzymujesz Nowe konto okno dialogowe Kliknij przycisk Mi pomóc.
  5. Kliknij przycisk Konfigurowanie konta ręcznie.
Teraz można wypełnić informacje, aby utworzyć nową wiadomość e-mail programu Exchange konto.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".

Właściwości

Numer ID artykułu: 842881 - Ostatnia weryfikacja: 6 października 2011 - Weryfikacja: 3.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbemail kbaccounts kbpending kbbug kbmt KB842881 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:842881

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com