Připojíte-li servery POP3 a SMTP, použít NTLM verze 1 v aplikaci Entourage 2004 pro Mac se zobrazit chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 842882 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o odeslání nebo příjmu e-mailové zprávy v Microsoft Entourage 2004 for Mac, můžete obdržet chybovou zprávu, která je podobná následující:

Chybová zpráva 1
Ověřování se nezdařilo, protože aplikace Entourage nepodporuje některou z metod ověřování k dispozici.
Chybová zpráva 2
V tomto okamžiku se nepodařilo přijmout poštu. Server pro účet "xxxxx" vrátil chybu "příkaz není implementován." Nastavení uživatelského jména a hesla nebo zabezpečení může být nesprávná. Pokuste se zadáním hesla?

Příčina

K tomuto problému dochází při Post Office Protocol verze 3 (POP3) server nebo server Simple Mail Transfer Protocol (SMTP) používá ověřování NTLM verze 1. Entourage 2004 for Mac již nepodporuje ověřování NTLM verze 1.

Poznámka: Dřívější verze služby MSN, Microsoft Network, servery POP3 nebo serverů SMTP může i nadále používat ověřování NTLM verze 1.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Další informace o dřívějších účet služby MSN přenést do účtu služby Hotmail navštivte následující web společnosti Microsoft a stáhněte Microsoft MSN Messenger pro Mac:
http://www.microsoft.com/mac/downloads.aspx

Další informace o způsobu nastavení účtu služby Hotmail v aplikaci Microsoft Entourage naleznete následujících článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
272573Jak nastavit aplikaci Entourage odesílat a přijímat Hotmail

Vlastnosti

ID článku: 842882 - Poslední aktualizace: 9. července 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB842882 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:842882

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com