NTLM sürüm 1 Entourage 2004, Mac için POP3 ve SMTP sunucuları bağlandığınızda bir hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 842882 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Göndermek veya Mac için Microsoft Entourage 2004'te e-posta iletilerini almaya çalıştığınızda, aşağıdakilerden birine benzer bir hata iletisi alabilirsiniz:

Hata iletisi 1
Entourage kullanılabilir kimlik doğrulama yöntemlerinden herhangi birini desteklemediğinden, kimlik doğrulaması başarısız oldu.
Hata iletisi 2
Şu anda posta alınamadı. Hesabın "xxxxx" sunucu "komut uygulanmadı." hata döndürdü. Kullanıcı adı/parola veya güvenlik ayarlarınız yanlış olabilir. Parolanız re-entering denemek ister misiniz?

Neden

Bu sorun oluşur, Postane Protokolü sürüm 3 (POP3) sunucusundan veya Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) sunucusu, NTLM sürüm 1'kimlik doğrulaması kullanır. Mac için Entourage 2004, NTLM sürüm 1'kimlik doğrulaması artık desteklememektedir.

Not MSN, The Microsoft Network, POP3 sunucuları veya SMTP sunucularının önceki sürümleri, NTLM sürüm 1'kimlik doğrulaması yine de kullanabilirsiniz.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Önceki bir MSN hesabı bir Hotmail hesabına geçme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin ve Mac için Microsoft MSN Messenger'ı karşıdan:
http://www.microsoft.com/mac/downloads.aspx

Microsoft Entourage uygulamasında bir Hotmail hesabı kurma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
272573Hotmail alıp göndermek için Entourage ayarlama hakkında

Özellikler

Makale numarası: 842882 - Last Review: 9 Temmuz 2004 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb KB842882 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:842882

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com