Podrobnosti o sdílení projektů v aplikaci Entourage pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 842884 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Microsoft Entourage Mac umožňuje sdílet s ostatními projektu, takže mít úplný přístup ke stejné sady informací o projektu. Informace o projektu můžete ukládat pomocí vzájemně přístupné síťového serveru nebo uložením projektu ve sdílené složce v počítači. Každé účastnické projektu můžete provést změny dat projektu a řízení sdílených s jinými uživateli.

Další informace

Pozvání ostatním připojit sdíleného projektu

Osoba vytvářející projektu vyzvat ostatním odběru odesláním e-mailovou pozvánku k projektu. Všechny odběratelům projektu mají přístup přidat, odebrat a upravit sdílené informace v projektu. Jejich potom může také odeslat e-mailové pozvánky jiných odběratelům po nejprve sdílení projektu.

Odeslat e-mailovou pozvánku do sdíleného projektu, postupujte podle těchto kroku:
 1. Spustit Entourage for Mac.
 2. Centrum projektů klepněte na příkaz sdílené projektu, které chcete pozvat ostatní spojení.
 3. Klepněte na tlačítko sdílet, klepněte na tlačítko Pozvat osoby spojení projektu a klepněte na tlačítko Vytvořit Pozvánka E-Mail.
 4. Adresa e-mailovou zprávu a potom klepněte na tlačítko Odeslat nyní.
Poznámka: Pokud projekt není aktuálně sdílen, nebude možnost Pozvat osoby k připojení projektu k dispozici. Klepněte na tlačítko Spustit sdílení a pokynů sdílet projektu před pozvat ostatní připojit.

Navíc nelze vytvořit e-mailové pozvánky pro sdílené projekty, které jsou uloženy v počítači.

Přihlášení odběru sdíleného projektu

Můžete se přihlásit k odběru sdíleného projektu podle příjem e-mailovou pozvánku nebo otevřením souboru sdíleného projektu (.rge). Chcete-li se přihlásit k odběru sdíleného projektu, použijte jednu z následujících metod.

Metoda 1

Příjem e-mailovou pozvánku. Postupujte takto:
 1. Spustit Entourage for Mac.
 2. Klepněte na položku Pošta a poté otevřete e-mailové pozvání.
 3. V e-mailovou pozvánkou klepněte na tlačítko Klepnutím sem odběru sdíleného projektu "Shared Project", kde je název projektu Shared Project.

Metoda 2

Otevřete soubor sdíleného projektu (.rge). Postupujte takto:
 1. Spustit Entourage for Mac.
 2. Klepněte na příkaz Centrum projektů a v nabídce soubor klepněte na příkaz odebírat projektu.
 3. Vyhledejte soubor projektu (.rge) a potom klepněte na tlačítko zvolit.
Poznámka: V obou těchto metod Entourage Mac není ostatním mít připojen sdíleného projektu nebo zobrazeno, že může mají úplný přístup ke sdílené položky ve sdíleném projektu.

Poznámky o sdílení projektů

Pokud sdíleného projektu je uložen ve sdílené složce v počítači v aplikaci publisher namísto na síťovém serveru vydavatele nelze odeslat e-mailovou pozvánku spojení projektu. Je třeba se přihlásit odběru ručně klepnutím odebírat projektu v nabídce soubor v Centru projektů.

Při vytvoření projektu je nutné nejprve sdílet projektu a poté lze jednotlivé projektové položky sdílené nebo není sdílena.

Při sdílení projektu, musíte přesvědčit, že jsou správně nastavena oprávnění ke sdílené složce, kde je uložen sdíleného projektu udržovat odpovídající přístup sdíleného projektu a omezit přístup k informacím jednotlivců, kteří mají oprávnění nastavit sdílené složky.

Odkazy

Další informace o Entourage 2004 for Mac klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
871016Entourage 2004 for Mac čtení Me.html

Vlastnosti

ID článku: 842884 - Poslední aktualizace: 18. srpna 2004 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Entourage 2008 for Mac
 • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbprb KB842884 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:842884

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com