Nový kapesní zařízení Palm není synchronizován Entourage 2004 for Mac dat

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 842885 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití softwaru synchronizace kapesní Microsoft nový kapesní zařízení Palm synchronizaci se stejné uživatelské jméno Palm Microsoft Entourage 2004 for Mac data synchronizována do příručního zařízení Palm.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, nastavte conduit Entourage přepsat příručního zařízení Palm a provádět HotSync.

Další informace

Další informace o synchronizace kapesní Microsoft Entourage klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
871020Ruční synchronizace Readme.txt Entourage X
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 842885 - Poslední aktualizace: 22. července 2004 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Entourage 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbmt kb3rdparty kbprb KB842885 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:842885

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com