Po otwarciu wiadomości e-mail w programie Outlook Express na komputerze z systemem Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 blokowane są obrazy

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 843018 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Ważne Ten artykuł zawiera informacje, które pokazują, jak obniżyć poziom zabezpieczeń lub jak wyłączyć funkcje zabezpieczeń na komputerze. Można wprowadzić te zmiany w celu obejścia określonego problemu. Przed wprowadzeniem tych zmian zaleca się dokonanie oceny zagrożenia związanego z zastosowaniem tego obejścia w danym środowisku. Jeżeli w przypadku zastosowania tego obejścia należy podjąć odpowiednie kroki dodatkowe, aby pomóc chronić komputer.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po otwarciu wiadomości e-mail w programie Microsoft Outlook Express na komputerze z systemem Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (SP2), obszary w wiadomości e-mail, które powinny zawierać obrazy są zablokowane. Te obszary zastępczy ekranu czerwony znak X. Ponadto zostanie wyświetlony monit z następującym komunikatem tylko nad oknem treści wiadomości e-mail:
Niektóre obrazy zostały zablokowane, aby zapobiec identyfikujący komputer nadawcy. Kliknij tutaj, aby pobrać obrazy.

Przyczyna

Ten problem występuje z powodu nową opcję Zablokuj obrazy i inną zewnętrzną zawartość w wiadomości e-mail HTML zabezpieczeń. Domyślnie ta opcja jest włączona w programie Outlook Express, po zainstalowaniu dodatku SP2 dla systemu Windows XP.

Ten opcja pomaga uniknąć wyświetlania potencjalnie obraźliwych materiałów pozwala zdecydować, które obrazy, które chcesz pobrać, i pomaga zmniejszyć otrzymywanych wiadomości-śmieci. Zaleca się pozostawić to opcja Włącz i pobieranie obrazów dla zaufanych tylko wiadomości. Aby to zrobić, kliknij pasek informacyjny, aby pobrać obrazy dla każdej wiadomości. Pasek informacyjny jest transparent, który jest w górnej części wiadomości e-mail zaufanych.

Obejście problemu

Aby obejść to zachowanie, należy wyłączyć opcję Zablokuj obrazy i inną zewnętrzną zawartość w wiadomości e-mail HTML .

Jak włączyć Internet obrazów w programie Outlook Express

Aby ręcznie obejść to zachowanie, należy wyłączyć opcję Zablokuj obrazy i inną zewnętrzną zawartość w wiadomości e-mail HTML . Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki.

Ostrzeżenie Opcja Zablokuj obrazy i inną zewnętrzną zawartość w wiadomości e-mail HTML jest funkcja zabezpieczeń, która została zawarta w systemie Windows XP SP2 do ochrony komputera przed wiadomości e-mail (spam). Zaleca się, że użytkownik nie wyłączyć tę opcję.
  1. Kliknij przycisk Start, wskaż polecenieProgramy, a następnie kliknij OutlookExpress.
  2. W menu Narzędzia kliknij polecenieOpcje, a następnie kliknij kartę Zabezpieczenia.
  3. Kliknij, aby wyczyścić pole wyboru Zablokuj obrazy i inne externalcontent w wiadomości e-mail HTML .
  4. Kliknij przycisk OK.

Więcej informacji

Domyślnie program Outlook Express blokuje całą zawartość HTML, która odwołuje się do lokalizacji zewnętrznej. Wiele osób rozsyłających spam wstawia obejmują adres URL obrazu w wiadomości e-mail. Obraz taki powiadamia serwer sieci Web nadawcy wiadomości-śmieci, po otwarciu lub wyświetleniu podglądu wiadomości przez. Adres URL obrazu tego rodzaju jest również znany jako sygnałem nawigacyjnym sieci Web. Poniżej przedstawiono przykładowy sygnał nawigacyjny:
<img src="">MYSERVER/CGI-bin/program? e =your-e-mail adres tu>
Wyświetlenie podglądu lub otwarcie wiadomości e-mail zawierającej tego typu odwołanie może spowodować komputera docelowego więcej wiadomości-śmieci.

Aby uniknąć tego typu obrazu nawigacyjnego sieci Web, gdzie wiadomość e-mail w formacie HTML zawiera odwołania łącza lub transparenty do zewnętrznego adresu URL, przeglądarka HTML programu Outlook Express nie automatycznie zawartości zewnętrznej. Zamiast tego po otwarciu wiadomości e-mail w obszarach wiadomości zawierających zazwyczaj obrazy osadzone symbol zastępczy ekranu czerwony znak X.

Aby pobrać zewnętrzną zawartość danej wiadomości e-mail, tak aby wyświetlić zablokowane obrazy, należy kliknąć osadzone hiperłącze w tekście poniżej, tuż nad oknem treści wiadomości e-mail:
Niektóre obrazy zostały zablokowane, aby zapobiec identyfikujący komputer nadawcy. Kliknij tutaj, aby pobrać obrazy.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących sposobu blokowania zewnętrznej zawartości HTML w Microsoft Office Outlook 2003 kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
831608 Jak korzystać z funkcji ustawienia automatyczne pobieranie obrazów do określenia sposobu blokowania zewnętrznej zawartości HTML przez program Outlook 2003

Właściwości

Numer ID artykułu: 843018 - Ostatnia weryfikacja: 28 grudnia 2013 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Outlook Express 6.0
Słowa kluczowe: 
kbhowto kbdialup kbnetwork kbsecurity kbconfig kbemail kbprb kbmt KB843018 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 843018

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com