Stop kód chyby 0x000000D1 pri vypínaní systému Windows XP

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 843091 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PRIZNAKY

Pri vypínaní počítača so systémom Microsoft Windows XP, môžu prijímať „Stop 0xD1 v TCPIP.SYS"chybové hlásenie. Musí potom vypnite a potom zase na počítači obnoviť. Zmeny profilu používateľa môže byť stratená.

Keď reštartujete počítač, môže dostávať sa vyskytla nasledujúca chyba:
Windows má zotavilo z vážna chyba
Tieto príznaky sa môže vyskytnúť nie zakaždým, môžete vypnúť počítač.

PRICINA

Tento problém sa môže vyskytnúť, ak používate Internet Protocol security (IPSec) vo vašom prostredí.

RIESENIE

Service pack informácie

Chcete vyriešiť tento problém, Získajte najnovší balík service pack pre systém Microsoft Windows XP. Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
322389 Ako získať najnovší balík service pack pre systém Windows XP

Informácie o rýchlej oprave

Podporovaná rýchla oprava je k dispozícii od spoločnosti Microsoft. Táto rýchla oprava je však určená iba problém, ktorý je popísaný v tomto článku. Táto rýchla oprava sa vzťahujú len na systémy, ktoré sú zažíva tento špecifický problém. Táto rýchla oprava obdržať ďalšie testovanie. Preto, ak nie sú vážne ovplyvnené tento problém, odporúčame vám počkať na ďalšiu aktualizáciu softvéru, ktorá obsahuje túto rýchlu opravu.

Ak je rýchla oprava k dispozícii na prevzatie, je tu "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" sekcia na začiatku tohto článku databázy Knowledge Base. Ak táto sekcia nezobrazuje, obráťte sa na Microsoft zákaznícky servis a podpora získať rýchlu opravu.

Poznámka Ak sa vyskytnú ďalšie problémy alebo ak sa riešenie problémov vyžaduje, možno budete musieť vytvoriť samostatnú servisnú požiadavku. Obvyklé podporu náklady budú vzťahovať na dodatočnú podporu otázky a otázky, ktoré nespĺňajú kritériá pre tento špecifický rýchlu opravu. Úplný zoznam telefónnych čísel, Microsoft zákaznícky servis a podpora alebo vytvorte samostatnú servisnú požiadavku, navštívte nasledovnú webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka "Prevzatie dostupnej rýchlej opravy" formulári zobrazujú jazyky, pre ktoré je rýchla oprava k dispozícii. Ak nevidíte váš jazyk, je to preto rýchla oprava nie je k dispozícii pre daný jazyk.

Predpoklady

Nevyžadujú sa žiadne predpoklady.

Ruský štandardný čas

Nemusíte reštartovať počítač po použití tejto rýchlej opravy.

Informácie o nahradení pre rýchlu opravu

Táto rýchla oprava nenahrádza žiadne ďalšie rýchle opravy.

Informácie o súbore

Anglická verzia tejto rýchlej opravy má atribúty súborov (alebo novší), sú uvedené v nasledujúcej tabuľke. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené v koordinovaný svetový čas (UTC). Keď zobrazíte informácie o súbore, sa skonvertuje na miestny čas. Ak chcete vyhľadať rozdiely medzi časom UTC a miestnym časom, použite Časové pásmo kartu v nástroji dátum a čas v ovládacom paneli.
Windows XP 64-bit edition
  Date     Time  Version    Size    File name
  -------------------------------------------------------
  24-May-2004 21:52 5.1.2600.1535 1,106,688 Tcpip.sys
Windows XP 32-bitové vydanie
  Date     Time  Version    Size   File name
  -----------------------------------------------------
  25-May-2004 00:48 5.1.2600.1535 323,072 Tcpip.sys

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti "Platí pre". Tento problém bol opravený v Microsoft Windows XP Service Pack 2.

DALSIE INFORMACIE

Ďalšie informácie o balíkoch, ako sú pomenované po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
816915Nové pomenovanie schémy pre balíky aktualizácií softvéru systému Microsoft Windows
Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis štandardnej terminológie použitej na popis aktualizácií softvéru Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 843091 - Posledná kontrola: 16. januára 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
Kľúčové slová: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kberrmsg kbnetwork kbuser kbperformance kbsecurity kbbug kbfix kbwinxppresp2fix kbmt KB843091 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:843091

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com