SQL Server 2000 Reporting Services SP1 Benioku.htm dosyasına bir toplama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 843369 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Bu makalede belgelenen SP1Readme.htm dosyasında değil en son değişiklikleri Microsoft SQL Server 2000 Reporting Services Service Pack 1 (SP1) açıklar. Özgün readme dosyasına düzeltmeleri de içerir.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki eklemeleri SP1_readme.htm dosyasında bulunmalıdır:
  • <a1>Düzeltme</a1> 8.00.0859'da uyguladıysanız, "Geçersiz imleç durumu" karşılaşabileceğiniz hata iletileri, Tablo Tasarımcısı, SQL Server Enterprise Manager içinde çalışırken.
  • Bir rapor sunucusu Web çiftliği Reporting Services SP1'i yüklemek için güncelleştirilmiş yönergeleri içerir. Bu öğe, Bölüm 3.3 özgün ilgili bültenin readme dosyasında yerini alır.

Tablo Tasarımcısı, SQL Server Enterprise Manager içinde çalışırken, "Geçersiz imleç durumu" hata iletileri

<a1>Düzeltme</a1> 8.00.0859'da rapor sunucusu Network Service hesabı altında çalıştırmak için Microsoft Windows Server 2003 tabanlı bir bilgisayarda Reporting Services'i çalıştıran kullanıcılar uyguladınız. <a1>Düzeltme</a1> 8.00.0859'da uyguladıysanız, Tablo Tasarımcısı, SQL Server Enterprise Manager içinde çalışırken, "Geçersiz imleç durumu" hata iletileri karşılaşabilirsiniz.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinde bulunan düzeltme eki:
831997Düzeltme: <a1>düzeltme</a1> 8.00.0859'da yükledikten veya daha sonra SQL Server 2000'de bir geçersiz imleç durumu oluşuyor.


Bir Web çiftliği Reporting Services SP1 için güncelleştirilmiş yükleme yönergeleri

Bir Web çiftliği Reporting Services'ı dağıttıysanız, her bilgisayarda bir rapor sunucusu örneğini barındıran Reporting Servicer SP1 kurulum çalıştırmalısınız. Tüm düğümlerin rapor sunucusu ve Veritabanı yükseltilinceye kadar sunucuların çevrimdışı duruma getirin. Sunucuların çevrimdışına almak için <a0></a0>, Microsoft ınternet ınformation Services (IIS) Report Server Windows durdurma ve hizmeti.

Reporting Services SP1 rapor sunucusu düğümlerden herhangi bir sırayla yeniden uygulayabilirsiniz. Kur programı otomatik olarak raporlama sunucusu veritabanı Reporting Services SP1'e yükseltir şema.

Rapor sunucusu Web çiftliği Reporting Services SP1'e yükselttikten sonra Reporting Services SP1 raporu sunucu veritabanına yeni bir rapor sunucusu örneğini göstermek için Kur programını kullanamazsınız. Bunun yerine, Reporting Services SP1'e yeni rapor sunucu düğümlerine eklemek için bu adımları rapor sunucusu Web çiftliği:
  1. Yeni bir rapor sunucusu örneğini yüklemek için Reporting Services Kur programını çalıştırın ve sonra yüklediğiniz rapor sunucu için yeni bir raporlama sunucusu veritabanı oluşturun.

    SQL Server örneğinin yerel veya uzak bir SQL Server örneğini kullanabilirsiniz.
  2. Rapor sunucusu örneğinin yükseltmek için Reporting Services SP1 Kurulum programını çalıştırın.
  3. Reporting Services SP1 raporlama sunucusu veritabanı bağlantısı yapılandırmak için rapor sunucusu örneği Rsconfig.exe çalıştırın.
  4. Raporu sunucu kümesindeki rapor sunucu örneği başlatılamıyor Rsactivate.exe çalıştırın.
  5. Adımda oluşturduğunuz rapor sunucusu veritabanını silmek 1.

Referanslar

839796SQL Server 2000 Reporting Services tarafından'de düzeltilen hataların hizmet paketleri
842440En son SQL Server 2000 Reporting Services hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 843369 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Reporting Services Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbhowtomaster KB843369 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:843369

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com