Oprava: Během procesu sestavení po použití příkazu načíst nejnovější načíst soubory řešení z Visual SourceSafe "Nelze kopírovat sestavení" chybová zpráva

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 843370 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud řešení Microsoft Visual C# .NET se sestavení po použití příkazu Načíst nejnovější načíst soubory řešení z Microsoft Visual SourceSafe, můžete obdržet následující chybová zpráva při vytváření řešení:
Nelze kopírovat sestavení ' Referenced Assembly soubor ' Current Project Output Folder \bin\ Debug\Release \ Referenced Assembly dll '. Proces nemá přístup k souboru, neboť jej právě využívá jiný proces.
Tato chyba způsobuje sestavení nezdaří. Chybová zpráva znamená, že odkazované sestavení je výstup jiného projektu v řešení.

Příčina

K problému dochází, protože soubor obsahující odkazované sestavení je uzamčen jiným procesem. IDE otevře popisovač k souboru a potom není ukončena popisovač podle očekávání. IDE, proto nelze aktualizovat soubor. Tento soubor bude zůstat uzamčeny, dokud nerestartujete vývojové prostředí.

Je vhodné ověřit, že všechna sestavení do stejného adresáře výstup není vytváření. Další informace o podmínek může způsobit závislé dll uzamčen během Microsoft Visual Studio .NET sestavení, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
313512Chyba: Chybová zpráva "Může není kopírovat dočasné soubory do adresáře výstup" při vytváření řešení obsahuje více projektů

Řešení

Informace o opravě hotfix

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Microsoft Visual Studio .NET 2003, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující nebo vyšší atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time Version   Size   File name
  ------------------------------------------------------
  02-Jun-2004 8:37 7.10.4154.0 794,624 Cslangsvc.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 843370 - Poslední aktualizace: 15. května 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual C# .NET 2003 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbbug kbfix kbvsnet2003presp1fix kbhotfixserver KB843370 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:843370

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com