Düzeltme: "derleme copy açılamıyor" hata iletisini çözüm dosya Visual SourceSafe almaya son Al komutunu kullandıktan sonra oluşturma işlemi sırasında

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 843370 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Visual SourceSafe çözüm dosyalarını almak için Son Al komutunu kullandıktan sonra Microsoft Visual C# .NET çözüm oluşturuyorsanız, çözüm oluşturduğunuzda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Derleme ' Referenced Assembly ', dosyayı kopyalayamıyor ' Current Project Output Folder \bin\ Debug\Release \ Referenced Assembly .dll '. Dosya başka bir işlem tarafından kullanılmakta olduğu için bu işlem dosyaya erişemiyor.
Bu hata, yapı başarısız olmasına neden olur. Hata iletisi, başvurulan derleme, başka bir proje çözüm çıkışını olduğunu gösterir.

Neden

Başvurulan derleme içeren dosyayı başka bir işlem tarafından kilitli olduğundan bu sorun oluşur. IDE, dosya için bir tanıtıcı açar ve sonra tanıtıcı beklenen biçimde kapanmıyor. Bu nedenle, IDE, dosyayı güncelleştiremiyor. Bu dosya, geliştirme ortamı yeniden başlatılıncaya kadar kilitli kalır.

Oluşturduğunuz tüm derlemelere çıktı aynı dizine doğrulamak için iyi bir fikirdir. Bağımlı DLL'lerin, bir Microsoft Visual Studio. NET'in sırasında kilitlenmesine neden olabilecek durumları hakkında daha fazla bilgi için oluşturmak için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
313512Hata: çözüm oluşturduğunuzda "geçici dosyalar için çıkış dizinini copy değil" hata iletisi birden fazla proje içerir.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Microsoft Visual Studio .NET 2003 hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin ingilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yenisi) aşağıdaki tabloda listelenir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time Version   Size   File name
  ------------------------------------------------------
  02-Jun-2004 8:37 7.10.4154.0 794,624 Cslangsvc.dll

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 843370 - Last Review: 15 Mayıs 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual C# .NET 2003 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbbug kbfix kbvsnet2003presp1fix kbhotfixserver KB843370 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:843370

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com