Počítač přestane reagovat při použití karty smart card pro přihlášení k systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 843541 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru se přesvědčte se, zda zálohujete jej a zkontrolujte, zda jste pochopit, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Informace Jak zálohovat, obnovit a úpravou registru, klepněte na následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zadáte-li vaše osobní identifikační číslo karty smart card Přihlásit se k počítači se systémem Microsoft Windows XP (PIN) počítač přestane reagovat po ploše zobrazí.

Příčina

K tomuto problému dochází při nahrazení Microsoft Grafické identifikace a ověření (GINA) KNIHOVNA DLL (Msgina.dll) s Msgina.dll výrobců, vlastní soubor Msgina.dll, nebo předávací "stub" Soubor Msgina.dll. je-li tento soubor Msgina.dll vrátí WLX_SAS_ACTION_LOCK_WKSTA okamžitě Po zavolání funkce WlxLoggedOutSAS, zadá Winlogon spor a přestane reagovat.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk. P1 verzi této P2 má atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v Následující tabulka. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaných světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy hotfix má soubor atributy (nebo vyšší) atributy souborů uvedené v následující tabulce. Data a časy těchto souborů, které jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, je převeden na místní čas. K rozdíl mezi místním časem a časem UTC naleznete, použijte Čas Zóny Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
Microsoft Windows XP Service Pack 1
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  21-Aug-2004 18:54 5.1.2600.1579   398,848 Licdll.dll    
  21-Aug-2004 18:34 5.1.2600.1586   482,816 Winlogon.exe
Microsoft Windows XP Service Pack 2
  Date     Time  Version      Size   File name
  --------------------------------------------------------------
  21-Aug-2004 18:39 5.1.2600.2508   502,784 Winlogon.exe

Chcete-li povolit tuto opravu hotfix, je nutné přidat do registru položku AlwaysStartSCThread do následujícího podklíče registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
. Tato položka má dvě hodnoty: 1 a 0. K Povolit tuto opravu hotfix, je nutné nastavit AlwaysStartSCThread na 1. Tento zákaz opravy hotfix, je nutné nastavit AlwaysStartSCThread na 0.

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Microsoft nemůže zaručit, že můžete vyřešit problémy, které vyplývají z registru Editor nesprávně. Editor registru používáte na vlastní riziko.
Postupujte podle následujících kroků a potom Editor registru ukončete:
 1. Klepněte na tlačítko Spustit, klepněte na tlačítko Spustit, Typ regedita klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte a klepněte na následující klíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon
 3. V Upravit příkaz Novýa klepněte na tlačítko Hodnota DWORD.
 4. Typ AlwaysStartSCThreada pak stiskněte klávesu ENTER.
 5. V Upravit nabídky, klepněte na tlačítko Upravit.
 6. Typ 1a klepněte na tlačítko OK.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro" tohoto článku.

Další informace

Další informace získáte následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 843541 - Poslední aktualizace: 22. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbHotfixServer kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kbbug kbmt KB843541 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:843541

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com