WinHTTP 5.1, Windows XP Professional veya Windows XP 64-bit Edition Web sitesinde hizmet verirken yanıt vermeyebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 843559
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Windows HTTP Hizmetleri (WinHTTP) 5.1 ile Microsoft Internet Information Services (IIS), Microsoft Windows XP çalıştıran bir bilgisayarda kullandığınızda Professional Edition Service Pack 1 (SP1) veya Microsoft Windows XP 64-Bit Edition, IIS hizmeti yanıt vermeyebilir. IIS yanıt vermediğinde Windows HTTP Hizmetleri de durdurur ve Web sitenize erişim sağlayamazsınız.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gidermek için en son Windows XP hizmet paketini edinin. Ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322389 En son Windows nasıl elde edilir XP hizmet paketi
Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir durumdaysa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaraları için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için kullanılabilir bir düzeltme değil, çünkü.Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya öznitelikleri (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahip aşağıdaki tabloda listelenir. Tarihleri ve saatleri bu dosyaların Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için kullanın. Saat dilimi Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında sekmesini tıklatın.

Windows XP Professional

  Date     Time  Version       Size File name
  ---------------------------------------------------------
  12-Jul-2004 19:11 5.1.2600.1575  331,776 Winhttp.dll

Windows XP 64-Bit Edition

  Date     Time  Version       Size File name
  ---------------------------------------------------------
  12-Jul-2004 20:14 5.1.2600.1575 1,009,664 Winhttp.dll

Durum

Microsoft listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır "Aşağıdakilere uygulanır" bölümünde.

Daha fazla bilgi

Ek bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 843559 - Last Review: 21 Mart 2013 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp2fix kbwinxppresp2fix kbfix kbbug kbmt KB843559 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 843559

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com