Chybové hlásenie pri spustení odpisov dlhodobého majetku v Microsoft Dynamics GP: "Vrátiť kód 10"

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 852559
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

ÚVOD

Tento článok obsahuje informácie o chybách "Vrátiť kód 10" fixných aktív v programu Microsoft Dynamics GP.


PRÍČINA

Ak odpisy proces bol prerušený, môže dostať uzamknutý záznam v tabuľke. Takže keď sa pokúsite spustiť znova odpisov, toto chybové hlásenie môže dôjsť kvôli uzamknutý záznam. Nižšie uvedené kroky pomôže jasné prilepené rekord, ale používateľ bude musieť bli šie prečo procesu odpisy zavesené alebo bolo prerušené na prvom mieste.

DALSIE INFORMACIE

Tieto kroky vyžaduje spustenie skriptov aktualizácie prostredníctvom dotaz nástroja Microsoft SQL Server. Odporúčame vytvoriť zálohu vašich údajov, predtým, ako budete postupovať podľa týchto krokov.
 1. Majú všetci používatelia skončiť Microsoft Dynamics GP.
 2. Spustiť podporu Administrator Console, analyzátor dotazu Microsoft SQL alebo SQL Server Management Studio. Na tento účel použite jeden z nasledujúcich postupov v závislosti od programu, ktorý používate.

  Metóda 1: Pre server SQL Server Desktop Engine

  Ak používate SQL Server Desktop Engine (tiež známa ako MSDE 2000), spustiť podporu Administrator Console. V takom prípade kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Všetky programy, ukážte na položku Microsoft Administrator Console, a potom kliknite na tlačidlo Podpora Administrator Console.

  Metóda 2: Pre SQL Server 2000

  Ak používate SQL Server 2000 spustiť analyzátor dotazu SQL. V takom prípade kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Všetky programy, ukážte na položku Microsoft SQL Server, a potom kliknite na tlačidlo Analyzátor dotazu.

  Metóda 3: Pre SQL Server 2005

  Ak používate SQL Server 2005, začať SQL Server Management Studio. V takom prípade kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Všetky programy, ukážte na položku Microsoft SQL Server 2005, a potom kliknite na tlačidlo SQL Server Management Studio.

  Metóda 4: Pre SQL Server 2008

  Ak používate SQL Server 2008, začať SQL Management Studio. v takom prípade kliknite na tlačidlo Štart, ukážte na položku Všetky programy, ukážte na položku Microsoft SQL Server 2008, a potom kliknite na tlačidlo SQL Server Management Studio.
 3. Tieto skripty spustených databáza firiem, keď žiadni používatelia sú v Microsoft Dynamics GP:
  DELETE DYNAMICS..SY00800
  DELETE DYNAMICS..SY00801
  DELETE DYNAMICS..ACTIVITY
  
  DELETE TEMPDB..DEX_LOCK
  DELETE TEMPDB..DEX_SESSION
  Tieto tabuľky by mali byť prázdne, keď všetci používatelia odhlásení. The odstrániť vyhlásenie je len aby sa ubezpečil, že neexistujú žiadne prilepené záznamy v týchto tabuľkách.

  Spustíte nasledujúce databázou spoločnosť žiadni používatelia sú Microsoft Dynamics GP:
  Delete FAINDEX
  Delete FA40203
  Delete FA01500
  Poznámka: FAINDEX má znova automaticky pri použití fixných aktív.
 4. Kliknite na tlačidlo Microsoft Dynamics GP, ukážte na položku Nástroje, ukážte na položku Rutín, ukážte na položku Fixné aktíva, a potom kliknite na tlačidlo Odpisovať. Overte, že odpisov môžete spustiť bez zobrazenia chybového hlásenia.

Vlastnosti

ID článku: 852559 - Posledná kontrola: 17. februára 2012 - Revízia: 0.1
Kľúčové slová: 
kbprb kbtshoot kberrmsg kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbexpertiseadvanced kbmbsmigrate kbmt KB852559 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:852559

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com