Microsoft Dynamics gp sabit kıymetler amortisman çalıştırdığınızda hata iletisi: "Dönüş kodu 10"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 852559
Hepsini aç | Hepsini kapa

GİRİŞ

Bu makale Microsoft Dynamics gp sabit kıymetlere "Kod 10 dön" hataları gidermek için bilgi içerir.


NEDEN

Amortisman işlemi kesildi, bir kaydı bir tablo kilitli. Böylece, amortisman yeniden çalıştırmayı denediğinizde, bu hata iletisi nedeniyle kilitli kayıt gerçekleşebilir. Aşağıdaki adımları sıkışan kaydı temizlemek için yardımcı olur ancak kullanıcı neden amortisman işlemi askıda veya ilk yarıda daha fazla araştırmak gerekir.

Daha fazla bilgi

Adımları Microsoft sql Server sorgu aracı aracılığıyla güncelleştirme komut dosyaları çalıştırmanızı gerektirir. Bu adımları izlemeden önce verilerinizin yedeğini oluşturmanız önerilir.
 1. Tüm kullanıcıların Microsoft Dynamics gp çıkmak vardır.
 2. Destek Yöneticisi Konsolu, Microsoft sql Query Analyzer'I veya sql Server Management Studio'yu başlatın. Bunu yapmak için kullandığınız programa bağlı olarak aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın.

  Yöntem 1: sql Server Desktop Engine

  sql Server Desktop Engine (msde 2000 olarak da bilinir) kullanıyorsanız, destek Yöneticisi konsolunu başlatın. Bunu yapmak için tıklatın Başlat, işaret Tüm Programlar, işaret Microsoft Yönetici Konsoluve ardından Destek Yönetici Konsolu.

  Yöntem 2: sql Server 2000

  sql Server 2000 kullanıyorsanız, sql Query Analyzer'I başlatın. Bunu yapmak için tıklatın Başlat, işaret Tüm Programlar, işaret Microsoft sql Serverve ardından Sorgu Çözümleyicisi.

  Yöntem 3: sql Server 2005

  sql Server 2005 kullanıyorsanız, sql Server Management Studio'yu başlatın. Bunu yapmak için tıklatın Başlat, işaret Tüm Programlar, işaret Microsoft sql Server 2005ve ardından sql Server Management Studio.

  Yöntem 4: sql Server 2008

  sql Server 2008 kullanıyorsanız, sql Management Studio'yu başlatın. Bunu yapmak için tıklatın Başlat, işaret Tüm Programlar, işaret Microsoft sql Server 2008ve ardından sql Server Management Studio.
 3. Hiçbir kullanıcı Microsoft Dynamics gp olduğunda şirket veritabanıyla aşağıdaki komut dosyasını çalıştırın:
  DELETE DYNAMICS..SY00800
  DELETE DYNAMICS..SY00801
  DELETE DYNAMICS..ACTIVITY
  
  DELETE TEMPDB..DEX_LOCK
  DELETE TEMPDB..DEX_SESSION
  Tüm kullanıcıların oturumlarını kapatmış bu tabloları boş olması gerekir. , Sil yalnızca bu tablolarda sıkışan kayıt yok olduğundan emin olmak için ifadesidir.

  Microsoft Dynamics gp hiçbir kullanıcı olduğunuzda şirket veritabanıyla aşağıdaki komutu çalıştırın:
  Delete FAINDEX
  Delete FA40203
  Delete FA01500
  Not: sabit kıymetlerin kullandığınızda FAINDEX otomatik olarak yeniden oluşturulur.
 4. ' I tıklatın Microsoft Dynamics gp, işaret Araçlar, işaret Yordamları, işaret Sabit kıymetlerve ardından Amortisman. Hata iletisi almadan amortisman çalıştırabildiğinizden emin olun.

Özellikler

Makale numarası: 852559 - Last Review: 17 Şubat 2012 Cuma - Gözden geçirme: 0.1
Anahtar Kelimeler: 
kbprb kbtshoot kberrmsg kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbexpertiseadvanced kbmbsmigrate kbmt KB852559 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:852559

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com