32 Bit Disk erişimi ile uyumlu disk denetleyicileri

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 85288 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Microsoft Windows 3.1, sanal bir sabit disk denetleyicisi aygıtla birlikte gelen: WDCTRL. WDCTRL Batı dijital WD1003 ile standart uyumlu olan bir sabit disk denetleyicilerini destekler. Batı dijital göre Windows 3.1 32 bit disk erişimi özelliği ile uyumlu olan iki sabit disk denetleyicisi kartı vardır.

Daha fazla bilgi

WD1006 Denetleyici kartı

Bazı durumlarda <a1>WD1003</a1> sabit disk denetleyicisiyle Batı dijital WD1006 sabit disk denetleyicisi uyumludur. Kartın doğru şekilde yapılandırılırsa, 32 bit disk erişimi özelliği ile düzgün çalışmalıdır.

Sürücü biçimi WD1003 standardı ile uyumlu olup olmadığını belirlemek için bir anahtar WD1006 var. Sürücü sekiz kafaları varsa, sürücüyü biraz WD1006 sabit disk denetleyicisi kart ile birlikte kullanıldığında, standart olan WD1003 ile uyumsuz. Farklı WD1003 daha kafaları WD1006 numaralarını nedeniyle yolu budur. Bağlanmak için bir anahtar kullanarak yedi iliştirir ve sekiz bu sorunu düzeltir. Sekizden daha az kafaları sabit disk varsa, bu sorun oluşmaz.

Bu sabit disk denetleyicisinin bazı özgün donatım üreticilerine (OEM) aynı atlatıcı ayarları uygulayın. Belgelerinize bakın veya bu atlatıcı ayarları değiştirmeden önce üreticinizi.

WD1007A ESDI denetleyici kartı

Batı dijital'için göre WD1007A ESDI denetleyici kartı WD1003 denetleyicisi ile yüzde 100 uyumludur ve Windows 3.1 32 bit disk erişimi özelliğiyle kullanılabilir.

Burada bulunan Batı dijital ürünleri Microsoft'tan bağımsız satıcılar tarafından üretilmiştir; garanti, örtük veya başka bir biçimde, bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği konusunda.

Özellikler

Makale numarası: 85288 - Last Review: 27 Şubat 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 3.1 Standard Edition
  • Microsoft Windows 3.11 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt KB85288 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:85288

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com