Змінення типу проводки на рахунок після закриття року в головної книги для Microsoft Dynamics GP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 864913 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Тип проводки, визначає, як баланс рахунку буде розглядатися в процесі кінець року закриття книги в Microsoft Dynamics GP. Баланс рахунку буде впроваджено вперед до наступного року, і в Нерозподілений прибуток рахунку буде особі рахунків прибутків і збитків.

причина

Ця проблема виникає, якщо вибрано неправильний проводки тип облікового запису у вікні обслуговування облікових записів під Вільний час настроювання Microsoft Dynamics GP, рахунку головної книги, є два параметри для Posting типу: Баланс або Прибутки та збитки.

Розв'язанн

Використовувати один з наступних методів для виправлення типу проводки на наступний рік. Якщо обліковий запис А комп'ютера має бути обліковий запис А комп'ютера прибутки та збитки, за допомогою способу 1. Якщо обліковий запис А комп'ютера повинен бути баланс рахунку, скористайтеся способом 2.

Примітка Перш ніж ви дотримуйтесь інструкцій, наведених у цій статті, переконайтеся, що у вас є повне архівувати бази даних, які можна відновити, якщо виникає проблема.

Спосіб 1: Рахунок повинен бути обліковий запис А комп'ютера прибутки і збитки

Як балансу рахунку цей обліковий запис А комп'ютера буде мати початку баланс, після завершення процесу кінець року закриття. Щоб змінити обліковий запис А комп'ютера на прибутки і збитки і скасувати початок баланс, виконайте такі дії:
 1. На в Карти меню виберіть точку Фінансовіа потім натисніть кнопку обліковий запис А комп'ютера. У вікні обслуговування рахунку введіть код бізнес-партнера у в обліковий запис А комп'ютера Поле. Переконайтеся, що на Posting типу область має значення Баланса потім натисніть кнопку Зберегти. Тип має бути баланс типу на даний момент, тому ми компенсувати залишок, який вперед, і це не впливає на RE обліковий запис А комп'ютера зараз.
 2. Скористайтеся одним із наступних методів, Вільний час зареєстровано для Мультивалютні та не зареєстровано:
  • Якщо ви зареєстровані Мультивалютні управління в Microsoft Dynamics GP, виконайте такі дії:
   1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Мультивалютні.
   2. У в Зберегти журнал зона, зніміть із Генеральний рахунку головної книгипрапорець.
  • Якщо ви не зареєстровані для управління Мультивалютні, виконайте такі дії:
   1. Скористайтеся одним із нижченаведених способів відкрити SQL Server:
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2005, натисніть кнопкуПочати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2005а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2008, клацнітьПочати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2008а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2008 R2, клацнітьПочати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2008 R2а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
   2. Запустіть наступну заяву проти компанії, бази даних.
    UPDATE MC40000 SET MNSUMHST = 0
 3. Змінити на Зберегти журналПараметри у вікні Генерального Ledger Setup, тому ми не тримаємо фактичного щоденнику попереднього року, як ми тільки хочемо, щоб компенсувати ББФ, який був створений. Щоб змінити настройки, виконайте такі дії:
  1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Головної книги
  2. У в Зберегти журнал зона, зніміть із Облікові запис А бізнес-партнера прапорець і на угода TRIPs прапорець.
 4. У в Дозволити зона, щоб виділити на Проводки до історіїпрапорець. Ми хочемо, щоб мати можливість відправляти компенсуючих щоденнику за допомогою Дата попереднього року. Натисніть кнопкуГаразд.
 5. Повторно відкрити період для попереднього звітного року. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Компаніяа потім натисніть кнопку Звітні періоди.
  2. У вікні фінансові періоди інсталяції переконайтеся, що фінансові період нещодавно закриті рік відкриті.
 6. Введіть запис А щоденника, щоб компенсувати неправильні початку баланс. Для цього виконайте такі дії:
  1. На в угода TRIPs меню виберіть точку Фінансовіа потім натисніть кнопку Загальні.
  2. У картці операції введіть угода TRIPs, яка перевертає неправильні початку залишок на рахунку прибутки та збитки.
  3. У в День здійснення операціїполя, введіть дату в закритому фінансового року наприклад 12/31/201 x.

   Наприклад, якщо прибутки і збитки облікового запису з неправильною початку сальдо $ 100,00, створити транзакцію цього облікового запису кредитів прибутки та збитки за $100,00 і потім видаткових Нерозподілений прибуток рахунку для $100,00.
  4. Натисніть кнопку Посада. (Журнал проводки Генеральний повинні показати запис А, перераховані в два рази.  По-перше, на оригінальний запис А, але через наші настройки, ми не буде тримати що, і другий набір для ББФ запис А, яка буде компенсувати баланс.)

   Примітка Транзакцій оновлення лише за поточний рік, тому що на Зберегти журнал параметри не ввімкнуто.
 7. Змінити на Зберегти журналПараметри у вікні Генерального Ledger корегувати назад як вони спочатку були. Для цього виконайте такі дії:
  1. Microsoft Dynamics GP пунктиІнструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Головної книги.
  2. У в Зберегти журнал зона, щоб виділити на Облікові запис А бізнес-партнера прапорець і на угода TRIPs прапорець.
  3. Розмістити операції транзакції історії, натисніть, щоб вибрати з Проводки до історії прапорець у розділі Дозволити. Якщо ви не хочете розмістити операції транзакції історії, клацніть зніміть цей прапорець. Натисніть кнопку Гаразд.
 8. Використовуйте один з наступних методів щоб змінити настройку Мультивалютні на як спочатку було, залежно від того використовується Мультивалютні або не:
  • Якщо ви зареєструвалися для управління Мультивалютні, виконайте такі дії:
   1. У Microsoft Dynamics г. П. на той Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку Інструменти, наведіть вказівник на пункт програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Мультивалютні.
   2. У в Зберегти журнал зона, щоб виділити на Генеральний рахунку головної книги прапорець.
  • Якщо ви не зареєстровані для управління Мультивалютні, виконайте такі дії:
   1. Скористайтеся одним із нижченаведених способів відкрити SQL Server:
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2000, натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Serverа потім натисніть кнопку Query Analyzer.
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2005, натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2005а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
    • Якщо використовується Microsoft SQL Server 2008 або R2, клацнітьПочати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2008а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
   2. Запустіть наступну заяву проти компанії, бази даних.
    UPDATE MC40000 SET MNSUMHST = 1
 9. Повернутися до звітний період установки і Марк закрити звітний період попереднього року ще раз.
 10. Тепер ви можете перевірити баланс на GL рахунку є $0,00 і змініть тип на рахунку прибуток і втрати. Для цього наКарти меню виберіть точку Фінансовіа потім натисніть кнопку обліковий запис А комп'ютера. У вікні обслуговування рахунку введіть код бізнес-партнера у в обліковий запис А комп'ютера Поле. У в Posting типу області, натисніть кнопку Прибутки та збиткиа потім натисніть кнопку Зберегти.

Метод 2: Рахунок повинен бути балансу рахунку

Як обліковий запис А комп'ютера прибутки і збитки цей обліковий запис А комп'ютера не буде мати початку баланс, після завершення процесу кінець року закриття. Щоб змінити обліковий запис А комп'ютера на балансу і створити початку баланс, виконайте такі дії:
 1. На в Карти меню виберіть точку Фінансовіа потім натисніть кнопку обліковий запис А комп'ютера. У вікні обслуговування рахунку введіть код бізнес-партнера у в обліковий запис А комп'ютера Поле. У в Posting типу області, натисніть кнопку Баланса потім натисніть кнопку Зберегти. Виберіть Баланс Таким чином, щоб запис А виправлення, внесені у крок 6 пізніше в цьому розділі будуть правильно оновити початку баланс на поточний рік.
 2. Скористайтеся одним із таких способів, залежно від того використовується Мультивалютні або не:
  • Якщо ви зареєстровані Мультивалютні управління в Microsoft Dynamics GP, виконайте такі дії:
   1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Мультивалютні.
   2. У в Зберегти журнал зона, зніміть із Генеральний рахунку головної книги прапорець.
  • Якщо ви не зареєстровані для управління Мультивалютні, виконайте такі дії:
   1. Скористайтеся одним із нижченаведених способів відкрити Microsoft SQL Server:
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2000, натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Serverа потім натисніть кнопку Query Analyzer.
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2005, натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2005а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
    • Якщо використовується Microsoft SQL Server 2008 або R2, клацнітьПочати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2008а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
   2. Запустіть наступну заяву проти компанії, бази даних.
    UPDATE MC40000 SET MNSUMHST = 0
 3. Змінити на Зберегти журналПараметри у вікні Генерального Ledger корегувати, використовуючи такі дії:
  1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Головної книги.
  2. У в Зберегти журнал зона, зніміть із Облікові запис А бізнес-партнера прапорець і на угода TRIPs прапорець.
 4. У в Дозволити зона, щоб виділити на Проводки до історії прапорець і натисніть кнопку Гаразд.
 5. Перевірте, чи звітний період працює, ви можете розмістити до попереднього року. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Компаніяа потім натисніть кнопку Звітні періоди.
  2. У вікні фінансові періоди інсталяції переконайтеся, що фінансові період нещодавно закриті рік відкриті.
 6. Введіть проводка у журналі для створення початку баланс облікового запису. Для цього виконайте такі дії:
  1. На в угода TRIPs меню виберіть точку Фінансовіа потім натисніть кнопку Загальні.
  2. У картці операції введіть угода TRIPs, який створює правильне початку залишок на рахунку балансу.
  3. У в День здійснення операції поля, введіть дату, яка є в закриту фінансового року.

   Наприклад, якщо на балансі рахунку повинна мати дебетові, починаючи балансу $ 100,00, створити транзакції, що кредити Нерозподілений прибуток рахунок за $100,00 і що debits баланс рахунку для $100,00.
  4. Натисніть кнопку Посада.

   Примітка Транзакцій оновлення лише за поточний рік, тому що на Зберегти журнал параметри не ввімкнуто.
 7. В параметрах історії зберегти у вікні Генерального Ledger корегувати назад на те, як вони спочатку були. Для цього виконайте такі дії:
  1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Головної книги.
  2. У в Зберегти журнал зона, щоб виділити на Облікові запис А бізнес-партнера прапорець і на угода TRIPs прапорець.
  3. Розмістити операції транзакції історії, натисніть, щоб вибрати з Проводки до історії прапорець у розділі Дозволити. Якщо ви не хочете розмістити операції транзакції історії, клацніть зніміть цей прапорець. Натисніть кнопку Гаразд.
 8. Повернутися до звітний період установки і Марк закрити звітний період попереднього року знову
 9. За допомогою одного з наступних методів встановіть Мультивалютні назад як спочатку було, залежно від того використовується Мультивалютні, або ви не є:
  • Якщо ви зареєструвалися для управління Мультивалютні, виконайте такі дії:
   1. Microsoft Dynamics GP пункти Інструменти на в Microsoft Dynamics GP меню виберіть точку програма інсталяції, наведіть вказівник на пункт Фінансовіа потім натисніть кнопку Мультивалютні.
   2. У в Зберегти журнал зона, щоб виділити на Генеральний рахунку головної книги прапорець.
  • Якщо ви не зареєстровані для управління Мультивалютні, виконайте такі дії:
   1. Скористайтеся одним із нижченаведених способів відкрити Microsoft SQL Server:
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2000, натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Serverа потім натисніть кнопку Query Analyzer.
    • Якщо ви використовуєте Microsoft SQL Server 2005, натисніть кнопку Почати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2005а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
    • Якщо використовується Microsoft SQL Server 2008 або R2, клацнітьПочати, наведіть вказівник на пункт Усі програми, наведіть вказівник на пункт Microsoft SQL Server 2008а потім натисніть кнопку SQL Server студія управління.
   2. Запустіть наступну заяву проти компанії, бази даних.
    UPDATE MC40000 SET MNSUMHST = 1

Властивості

Номер статті: 864913 - Востаннє переглянуто: 20 грудня 2012 р. - Редакція: 0.3
Застосовується до:
 • Microsoft Dynamics GP 2013
 • Microsoft Dynamics GP 2010
 • Microsoft Dynamics GP 10.0
 • Microsoft Dynamics GP 9.0, у разі використання з:
  • General Ledger
Ключові слова: 
kbmbssqlserver kbexpertiseinter kbexpertisebeginner kbmbsmigrate kbmt KB864913 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 864913

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com