Outlook 2003 kullanıcılarının çevrimdışı modda Outlook'u kullanmak mümkün olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 867807 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Sorunun açıklaması

Microsoft Office Outlook 2003'te kişisel klasörler (.pst) dosyaları için bir boyut sınırı yapılandırıldıktan sonra kullanıcılar Outlook Çevrimdışı modda kullanmak mümkün olabilir. Bu sorun oluştuğunda, posta kutusu Temizleme Sihirbazı kullanıcının posta kutusu boyut sınırına ulaştı bildirir. Bu davranış, Microsoft Exchange Server bilgisayarındaki posta kutusuna boyut sınırı yapılandırılır olsa bile oluşur.

Neden

Outlook 2003'te .pst dosyaları için bir boyut sınırını yapılandırmak için MaxFileSize kayıt defteri girdisi kullandıktan sonra bu sorun oluşabilir. MaxFileSize kayıt defteri girdisini kullanarak .pst dosyalarının boyutunu sınırlamak, çevrimdışı klasör (.ost) dosyalarının boyutunu sınırlar. Outlook bir .ost dosyasına eklenemiyor, .ost dosyasına erişmeden veya ve .ost dosyalarının .pst dosyaları için yapılandırılmış olan sınırı aşıyor.

ÇÖZÜM

Bu sorun ilk olarak artık bir hizmet paketinin içerdiği düzeltmeyle giderilmiştir. En son Office 2003 hizmet paketini yüklediyseniz, bu düzeltmeyi yüklemeniz gerekmez.

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorun, Office 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Office 2003 için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
870924En son Office 2003 hizmet paketi nasıl elde edilir

Hizmet paketini yükledikten sonra makaleyi PstDisableGrow kayıt defteri anahtarını ayarlayın ve düzeltmeleri etkinleştirmek için "Daha fazla bilgi" bölümünde listelenen adımları izleyin.

Düzeltme bilgileri

Bu makalede açıklanan sorunu gidermek için <a0></a0>, her iki aşağıdaki Microsoft Office Outlook düzeltme toplaması paketlerinde yükleyin. Bu düzeltme toplaması paketi yüklendikten sonra Outlook 2003, yeni öğeleri bir .pst dosyasında oluşturmasını engellemek için PstDisableGrow kayıt defteri girdisini yeniden yapılandırabilirsiniz. PstDisableGrow kayıt defteri girdisi değil etkileyen .ost dosyalarının yapar.

Düzeltmeleri edinme

Microsoft Office Outlook düzeltme toplaması paketi edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
839629Açıklama, Outlook 2003 Service Pack 1 sonrası düzeltme paketi: 21 Ağustos 2004'ün açıklaması
839647Outlook 2003 Service Pack 1 sonrası düzeltme paketi: 9 Eylül 2004'ün açıklaması

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra makaleyi PstDisableGrow kayıt defteri anahtarını ayarlayın ve düzeltmeleri etkinleştirmek için "Daha fazla bilgi" bölümünde listelenen adımları izleyin.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Office 2003 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Ek bilgi

Düzeltme karşıdan yüklendikten sonra onu etkinleştirmelisiniz. Bunu sizin için bize sağlamak için <a0></a0>, “ Fix it for me ” bölümüne gidin. Bunun yerine bu kendiniz de?i?tirirseniz, “ Let me fix it myself ” bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Otomatik olarak, bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Bu sorunu düzeltme bağlantıyı Ek Yardım düğmesini tıklatın. Sonra Dosya yükleme iletişim kutusunda, Çalıştır ' ı tıklatın ve bu sihirbazdaki adımları izleyin.


Bu sorunu
Microsoft Fix it 50262

Not Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir; ancak otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.

Not Çalıştığınız bilgisayarda bu sorun yaşanmıyorsa, otomatik düzeltmeyi bir flash sürücüye veya CD'ye kaydedip daha sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırabilirsiniz.

Şimdi gidin "Did this fix the problem?" bölümü.

Kendim düzeltmek istiyorum

Bu düzeltmeyi etkinleştirmek için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Tüm Office programlarından çıkın.
 2. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, regedit yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Aşağıdaki kayıt defteri anahtarını bulun ve tıklatıp seçin:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\11.0\Outlook\PST
 4. 3. Adımda belirtilen anahtarı seçtikten sonra Düzen menüsünden Yeni ' işaretleyin ve DWORD değeri ' ni tıklatın.
 5. PstDisableGrow yazın ve ENTER tuşuna basın.
 6. PstDisableGrow ' ı sağ tıklatın ve sonra Değiştir ' i tıklatın.
 7. Değer verisi kutusuna 1 girin ve Tamam ' ı tıklatın.
 8. Dosya menüsünde, Kayıt Defteri Düzenleyicisi'nden çıkmak için Çık ' ı tıklatın.
Outlook 2003, yeni öğeleri bir .pst dosyasında oluşturmasını engellemek için PstDisableGrow kayıt defteri girdisi yapılandırıldıktan sonra varsayılan ayarı kullanmak için MaxFileSize kayıt defteri girdisini değiştirin. Bu, Outlook 2003 çevrimdışı modunda çalışmasını engelleyen bir dosya boyutu sınırı oluşturur.

MaxFileSize kayıt defteri girdisi varsayılan ayarını kullanacak biçimde yapılandırma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
832925Outlook 2007 ve Outlook 2003'te (.pst) ve (.ost) dosyalarının her ikisi için boyut sınırı nasıl yapılandırılır

Bu işlem sorunu düzeltti mi?

Sorunun giderilip giderilmediğini denetleyin. Sorun düzeltilmişse, bu makaleyle işiniz bitti demektir. Sorun çözülmezse, contact support seçebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 867807 - Last Review: 27 Mayıs 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 5.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbmsifixme kbfixme kbqfe kboffice2003sp2fix kboffice2003presp2fix kbbug kbfix KB867807 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:867807

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com