Uživatelská jména nejsou importovány, pokud použijete nástroj Spin.exe v SharePoint Portal Server 2003.

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 867817 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při zobrazení nastavení zabezpečení spravovat pro dílčí stránku na serveru je spuštěn SharePoint Portal Server 2003 může najít položku oprávnění uživatele nebo skupiny položku oprávnění, která má prázdnou hodnotu pro uživatelské jméno nebo název skupiny, ale oprávnění pro tuto oblast práva přidružen.

Řešení

Tento problém je opraven aktualizací Microsoft SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 1.

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Server Microsoft SharePoint Portal Server 2003. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
889380Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SharePoint Portal Server 2003

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud použijete nástroj Spin.exe Import uživatelů a skupin z domény než domény, kde se nachází Server SharePoint Portal Server 2003 nebo pokud jste přihlášeni pomocí pověření místního počítače.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.
Tento problém byl poprvé opraven v SharePoint Portal Server 2003 Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 867817 - Poslední aktualizace: 26. července 2006 - Revize: 2.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office SharePoint Portal Server 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbshareptportalsvr2003sp1fix kbbug kbfix KB867817 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:867817

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com