En son Microsoft Project 2002 hizmet paketi nasıl elde edilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 867829 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Giriş

Microsoft Project 2002 hizmet paketleri, Microsoft Project 2002 için en son güncelleştirmeleri sağlar. Hizmet paketleri, güvenlik geliştirmelerini, kararlılık ve performans yeniliklerini içerir.

Daha fazla bilgi

Microsoft Project 2002 Service Pack 1 (SP1)


Yayım Tarihi: 23 Mart 2004

Microsoft Project 2002 SP1'i, Microsoft Project 2002 herhangi bir düzeydeki yüklü ve önceki tüm hizmet paketlerini yüklü olmasını gerektirir.

Microsoft Project 2002 Service Pack 1'i karşıdan yükleme ve hizmet paketinin içerdiği düzeltmelerin listesi görüntülemek hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
830241Microsoft Project 2002 Service Pack 1'in Açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Referanslar

En son Microsoft Project Server 2002 hizmet paketini elde etme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
867830En son Microsoft Project Server 2002 hizmet paketi nasıl elde edilir

Özellikler

Makale numarası: 867829 - Last Review: 6 Ocak 2006 Cuma - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Project 2002 Professional Edition
  • Microsoft Project Standard 2002
Anahtar Kelimeler: 
kbmt atdownload kbdownload kbinfo KB867829 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:867829

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com