Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro aplikaci Microsoft Project Server 2002

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 867830 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

ÚVOD

Aktualizace Microsoft Project Server 2002 service Pack obsahují nejnovější aktualizace aplikace Microsoft Project Server 2002. Aktualizace Service Pack obsahují zabezpečení rozšíření a vylepšení stability a výkonu.

Další informace

Aplikace Microsoft Project Server 2002 Service Pack 1 (SP1)

Datum vydání: 23. března 2004

Server Microsoft Project 2002 SP1 lze nainstalovat na libovolné úrovni Microsoft Project Server 2002 a všech předchozích aktualizací service Pack se nevyžaduje nainstalován.

Další informace o tom, jak stažení aktualizace Project Server 2002 Service Pack 1 a seznam oprav v aktualizace Service pack, získáte v následujícím článku znalostní Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
830240Popis serveru Microsoft Project 2002 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro aplikaci Microsoft Project 2002, klepněte na následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
867829Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Microsoft Project 2002

Vlastnosti

ID článku: 867830 - Poslední aktualizace: 30. září 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Project Server 2002
Klíčová slova: 
atdownload kbdownload kbinfo kbmt KB867830 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:867830

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com