Ako získať najnovší balík service pack pre program Microsoft Project Server 2002

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 867830 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

ÚVOD

Microsoft Project Server 2002 service pack poskytnúť najnovšie aktualizácie pre program Microsoft Project Server 2002. Balíky Service Pack obsahovať zabezpečenia vylepšenia a zlepšení v stability a výkonu.

DALSIE INFORMACIE

Program Microsoft Project Server 2002 Service Pack 1 (SP1)

Dátum vydania: 23. marca 2004

Program Microsoft Project Server Inštaluje sa 2002 SP1 na akejkoľvek úrovni Microsoft Project Server 2002 a nevyžaduje žiadne predchádzajúce balíky service pack sa .

Ďalšie informácie o tom, ako Stiahnuť Project Server 2002 Service Pack 1 a zobrazí sa zoznam opráv v Service pack, kliknite na nasledovné číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
830240Opis programu Microsoft Project Server 2002 Service Pack 1
Ďalšie informácie o tom, ako získať najnovší balík service pack pre program Microsoft Project 2002, kliknite na nasledujúce číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
867829Ako získať najnovší program Microsoft Project 2002 Service Pack

Vlastnosti

ID článku: 867830 - Posledná kontrola: 29. septembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Project Server 2002
Kľúčové slová: 
atdownload kbdownload kbinfo kbmt KB867830 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:867830

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com