WD: Rich Text Format (RTF) specifikace 1.7

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 86999 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Nejnovější verze Rich Text Format (RTF) Specifikace (verze 1.7) je k dispozici prostřednictvím služby Microsoft Developer Network Webový server.

Specifikace formátu RTF (RICH Text Format) poskytuje formát pro výměnu textu a grafiky, který lze použít s různými výstup zařízení, provozní prostředí a operační systémy. Formát RTF používá the American National Standards Institute (ANSI), PC-8, Macintosh nebo IBM PC znakové sady k řízení reprezentace a formátování dokumentu, i na obrazovce a v tisku. Specifikace formátu RTF, dokumenty vytvořené v různých operační systémy a pomocí různých softwarových aplikací mohou být převedeny mezi tyto operační systémy a aplikace.

Další informace

Specifikace formátu RTF (RICH Text Format) je metoda kódování formátovaného textu a grafiky pro snadný přenos mezi aplikacemi. V současné době uživatele závisí na překladu speciální software přesunout textových editorů dokumentů mezi různými systémy MS-DOS, Microsoft Windows, OS/2, Macintosh, a Výkon aplikací Macintosh.

Soubory RTF vytvořené v aplikaci Word 6.0 (a novější) pro počítače Macintosh a Power Macintosh mít typ souboru "RTF".

Ve standardním formátu RTF poskytuje formát pro text a grafiky výměnu, který lze použít s různými výstupními zařízeními, provozní prostředí a operační systémy. Použití formátu RTF ANSI, PC-8, Macintosh nebo IBM PC znakové sady řízení reprezentace a formátování dokumentu, obě na obrazovce a v tisku. Standardní formát RTF můžete přenést dokumenty vytvořené v různých operačních systémech a s různými software.

Získání "Rich Text Format (RTF) specifikace, verze 1.7 ", naleznete na webu Microsoft MSDN:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = e5b8ebc2-6ad6-49f0-8 c 90-e4f763e3f04f & DisplayLang = cs
Další informace o formátu RTF a Word 2000 klepněte na číslo v následujícím článku Microsoft Knowledge Base:
269575 WD2000: Rich Text Format (RTF) specifikace verze 1.6 k dispozici

Vlastnosti

ID článku: 86999 - Poslední aktualizace: 23. dubna 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
  • Microsoft Word 2.0 Standard Edition
  • Microsoft Word 6.0 Standard Edition
  • Microsoft Word 4.0 pro počítače Macintosh
  • Microsoft Word 5.0 pro počítače Macintosh
  • Microsoft Word 5.1 pro počítače Macintosh
  • Microsoft Word 6.0 pro počítače Macintosh
Klíčová slova: 
kbappnote kbhowto kbinterop kbmt KB86999 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:86999
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com