WD: Rich Text Format (RTF) špecifikácia 1.7

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 86999 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Najnovšiu verziu Rich Text Format (RTF) Špecifikácia (verziu 1.7) je k dispozícii od Microsoft Developer Network Webová lokalita.

Formát RTF (Rich Text) špecifikácia poskytuje formát pre výmenu textu a grafiky, ktoré môžu byť použité s rôznymi výstup zariadení, prevádzkových prostrediach a operačných systémov. RTF používa americký Inštitút ANSI (National Standards), PC-8, Macintosh alebo IBM PC znakov na kontrolu zastúpenie a formátovanie dokumentu, aj na obrazovke a v tlači. Špecifikácie RTF dokumentov vytvorených v rôznych operačné systémy a s rôznych softvérových aplikácií môže byť prevedená medzi tieto operačné systémy a aplikácie.

DALSIE INFORMACIE

Formát RTF (Rich Text) špecifikácia je metóda kódovanie formátovaného textu a grafiky pre jednoduchý prenos medzi aplikáciami. V súčasnosti, užívatelia závisia na špeciálne prekladového softvéru presunúť procesor dokumentov medzi rôznymi MS-DOS, Microsoft Windows, OS/2, Macintosh, a Moc aplikácie systému Macintosh.

Značkované súbory vytvorené v programoch Word 6.0 (a neskôr) pre Macintosh a Power Macintosh mať súbor typu "RTF."

Štandardné RTF poskytuje formát pre text a grafiku výmeny, ktoré môžu byť použité s rôznymi výstupné zariadenia, prevádzkové prostredia a operačné systémy. RTF použitia ANSI, PC-8, Macintosh alebo IBM PC znakov na kontrolu zastúpenie a formátovanie dokumentu, Oba na obrazovke a pri tlači. S normou RTF, môžete preniesť dokumenty vytvorené pod rôznymi operačnými systémami a s rôznymi softvér.

Získať "Rich Text Format (RTF) špecifikácie, verziu 1.7 ", tieto webovej lokalite Microsoft MSDN:
http://www.Microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = e5b8ebc2-6ad6-49f0-8 c 90-e4f763e3f04f & DisplayLang = en
Ďalšie informácie o RTF a Word 2000, kliknite na nasledujúce číslo článku zobrazte článok v Microsoft Knowledge Base:
269575 WD2000: Rich Text Format (RTF) špecifikácie verzia 1.6 k dispozícii

Vlastnosti

ID článku: 86999 - Posledná kontrola: 10. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Word 97 Standard Edition
  • Microsoft Word 2.0 Standard Edition
  • Microsoft Word 6.0 Standard Edition
  • Microsoft Word 4.0 for Macintosh
  • Microsoft Word 5.0 for Macintosh
  • Microsoft Word 5.1 for Macintosh
  • Microsoft Word 6.0 for Macintosh
Kľúčové slová: 
kbappnote kbhowto kbinterop kbmt KB86999 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:86999
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com