Při pokusu o instalaci ovladače tiskárny vzdáleně nebo pomocí skriptu v počítači se systémem Windows 2000 nebo Windows XP se zobrazí chyba „ sledování tisku neznámý. „

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 870666 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci ovladače tiskárny vzdáleně nebo pomocí skriptu v počítači se systémem Microsoft Windows 2000 nebo Microsoft Windows XP instalace neproběhne úspěšně a zobrazí se chybová zpráva podobná následující:
Sledování tisku Neznámý

Příčina

Tento problém může dojít, pokud sledování jazyka v počítači, který se pokoušíte nainstalovat ovladač tiskárny není nainstalován.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, upravte soubor INF tiskárny vyloučit sledování jazyka. Obvykle sledování jazyka není používán síťové tiskárny. Chcete-li upravit soubor INF tiskárny, postupujte takto:
 1. Přihlaste se k tiskovému serveru, kde je tiskárna nainstalována.
 2. Spusťte Průzkumníka Windows.
 3. V levém podokně klepněte na složku \inf drive:\Windows, kde je cesta složky, kde je nainstalován systém Windows drive:\Windows.
 4. V pravém podokně klepněte pravým tlačítkem myši na soubor INF Printer, kde je název tiskárny, Printer a potom klepněte na tlačítko Otevřít.

  Poznámka: Pokud soubor INF tiskárny není zobrazen, postupujte takto:
  1. V nabídce Nástroje příkaz Možnosti složky.
  2. Klepněte na kartu Zobrazit, klepněte na přepínač Zobrazovat skryté soubory a složky a klepněte na tlačítko OK.
 5. Přidat středník na začátku položka začíná následující text:
  LanguageMonitor=


  Poznámka: Položka zakáže středník.
 6. Zavřete soubor INF a potom klepněte na tlačítko OK jej uložit.
 7. Ukončete program Průzkumník Windows.

Další informace

Ovladač tiskárny v systému Windows má sledování portu, který komunikuje s tiskárnu, která je nainstalována na určitý port. Ovladač může mít navíc sledování jazyka, můžete povolit obousměrnou komunikaci mezi tiskárnou a zařazovací služba. Sledování jazyka lze také předat příkazy řízení tiskárny pomocí úlohy jazyk tiskárny. Pokud sledování jazyka je spojeno s tiskárnou, zpracovává data a odešle sledování portu.

Další informace o přidání tiskárny pomocí příkazu příkazového řádku nebo pomocí skriptu klepněte na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
189105Přidávání tiskáren bez zásahu uživatele v systému Windows
314486Přidávání tiskáren bez zásahu uživatele v systému Windows XP

Vlastnosti

ID článku: 870666 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbtshoot kbprb KB870666 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:870666

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com