Máte potíže při pokusu o instalaci nebo používat 32bitové programy, které používají WMI Windows Server 2003 64-Bit Enterprise Edition

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 870775 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Zkuste nainstalovat 32bitový program, který používá (Windows Management INSTRUMENTATION) Microsoft Windows Server 2003 64-Bit Enterprise systémem počítače nemusí instalace programu. Navíc 32bitový program, který používá WMI může nainstalovat, ale program nemusí pracovat správně.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud se pokusíte nainstalovat program vyžaduje podklíč registru, který není v systému Windows Server 2003 64-Bit Enterprise Edition. Následující podklíč registru není k dispozici v 32bitové registru v systému Windows Server 2003 64-Bit Enterprise Edition:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\WBEM\Build

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Microsoft Windows Server 2003 64-Bit Enterprise Edition.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce Datum a čas v ovládacím.
  Date     Time  Version    Size   File name   Platform
  ------------------------------------------------------------------
  08-Jul-2004 21:14 5.2.3790.186 374,784 Wbemupgd.dll  IA-64
  08-Jul-2004 21:14 5.2.3790.186 131,584 Wwbemupgd.dll x86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o standardní terminologii používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 870775 - Poslední aktualizace: 24. července 2007 - Revize: 1.12
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition for Itanium-based Systems
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbug kbfix kbwinserv2003presp1fix KB870775 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:870775

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com