Zobrazí chybová zpráva při pokusu o otevření dokumentu tabulky XML Excel obsahujícího kontingenční tabulku v aplikaci Excel 2004 pro Mac

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 870838 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o otevření dokumentu XML tabulka Microsoft Excel obsahující kontingenční tabulky v aplikaci Microsoft Excel 2004 pro Mac obdržet následující chybovou zprávu:
Zjištěných HTML
Problémy obdrželi v následujících oblastech během načítání:
Kontingenční
Tento soubor nelze otevřít z důvodu chyby. Chyby jsou uvedeny v: Macintosh HD: private:tmp:501:TemporaryItems:HtmlErr.log.
Cesta uvedená v chybové zprávě pravděpodobně neexistuje na počítači Macintosh a nemůže najít soubor protokolu byl vytvořen.

Příčina

Tento problém může dojít v dokumentu tabulky XML Excel byl vytvořen pomocí jiné jazykové verze aplikace Excel 2004 pro Mac nebo Microsoft Windows verze aplikace Excel byl vytvořen soubor XML. Při uložení dokumentu konkrétní kontingenční tabulky řetězců nejsou exportovány do formátu XML. Bez těchto řetězců kontingenční tabulky soubor nelze otevřít jinou verzi Excel 2004 for Mac.

Jak potíže obejít

Tento problém vyřešit, otevřete původní sešit v aplikaci Excel 2004 pro Mac a uložte soubor jako tabulky XML. Postupujte takto:
  1. Na soubor nabídce klepněte na příkaz Uložit jako.
  2. V seznamu Formát klepněte na příkaz Tabulka XML.
  3. Zadejte název souboru, který má příponu názvu souboru XML.
  4. Klepněte na tlačítko Uložit.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 870838 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Excel 2004 for Mac
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbxml kbimport kbpending kbbug KB870838 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:870838

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com