Urządzenie Bluetooth nie może połączyć się z komputera z systemem Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows XP Tablet PC Edition 2005

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów

W tym artykule

Show all imagePokaż wszystkoHide all imageUkryj wszystko

Symptomy

Podczas próby łączenia komputera z systemem Microsoft Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2 lub na komputerze z systemem Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 za pomocą urządzenia Bluetooth podłączone urządzenie nie można nawiązać połączenie.

Przyczyna

Ten problem może wystąpić, jeśli opcja odnajdowania jest wyłączona na komputerze, na którym jest uruchomiony dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP lub systemu Windows XP Tablet PC Edition 2005 zawierającej Bluetooth obsługuje. Domyślnie opcja odnajdowania jest wyłączona, tak aby komputer z systemem Windows XP nie może zostać odnalezione przez urządzenie Bluetooth połączenie bez wiedzy lub zgody użytkownika.

Obejście problemu

Aby obejść ten problem, należy włączyć opcję odnajdywania w Bluetooth. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy Bluetooth obszar powiadomień, a następnie kliknij ikonę Otwórz ustawienia Bluetooth. Jeśli Bluetooth ikona nie jest obszar powiadomień, kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, wpisz polecenie bthprops.cpl, a następnie kliknij przycisk OK.
  2. Kliknij przycisk Opcje Karta.
  3. Kliknij, aby zaznaczyć Włącz odnajdowanie Zaznacz pole wyboru, a następnie kliknij przycisk Zastosowanie.
  4. Aby umożliwić innym urządzeniom Bluetooth łączenie się z komputerem, zaznacz opcję Zezwalaj urządzeniom Bluetooth na łączenie się z tym komputerem pole wyboru.
Urządzenia Bluetooth teraz można wykryć i połączyć się z komputera z systemem Windows XP z dodatkiem SP2 lub komputer z systemem Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Ważne Włącz odnajdowanie tylko wtedy, gdy chcesz, aby urządzenie Bluetooth znalezienie komputera. Po dodane urządzenie lub połączone z komputerem odnajdowania nie jest już wymagane. Jego funkcję można wyłączyć, aby chronić prywatność użytkowników.

Informacje o tym artykule

Numer ID artykułu: 870882
Ostatnia recenzja: 24 czerwca 2011
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:870882
Czy chcesz przekazać opinię na temat tego artykułu?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.