Nasadit BEZE obrázku dojde ke ztrátě nastavení vlastní okno

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 870975 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po přizpůsobení velikosti okna, umístění okna nebo obojí program v systému Windows XP vlastní nastavení nejsou zachovány, při nasazení BEZE obrázek do jiných počítačů pomocí nástroje SysPrep. Například můžete upravit velikost okna Ovládací panely.

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud je název počítače počítači přijímání obrázek BEZE liší od názvu počítače v nasazeném obrázek.

Řešení

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Neexistují žádné požadavky instalace této opravy hotfix.

Informace o restartování

Po instalaci této opravy hotfix je třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix není nahrazena žádnou pozdější opravou hotfix.

Informace o registru

Vytvořit nebo upravit žádné klíče registru pomocí opravy hotfix Tento balíček obsahuje nemáte.

Další kroky

Po instalaci této opravy hotfix je nutné nahradit aktuální výchozí profil uživatele s přizpůsobenou výchozí profil uživatele. Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start a potom klepněte na příkaz Ovládací panely.
 2. Klepněte na položku Výkon a údržba.
 3. Klepněte na položku systém.
 4. Na kartě Upřesnit ve skupinovém rámečku Profily uživatelů klepněte na tlačítko Nastavení. Zobrazí se dialogové okno Profily uživatelů.
 5. Ve skupinovém rámečku Profily uložené v tomto počítači klepněte na vlastní profil, který jste vytvořili a potom klepněte na tlačítko Kopírovat. Zobrazí se dialogové okno Kopírovat.
 6. Ve skupinovém rámečku Zkopírovat profil do klepněte na tlačítko Procházet, klepněte na složku C:\Documents and Settings\Default User a potom klepněte na tlačítko OK.
 7. Ve skupinovém rámečku povoleno používat uživatelem klepněte na tlačítko změnit, klepněte na položku Everyone a potom klepněte na tlačítko OK. Pokud Everyone není k dispozici, klepněte na tlačítko Upřesnit, klepněte na tlačítko Najít, klepněte na položku Everyone a potom klepněte na tlačítko OK.

Informace o souboru opravy hotfix

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.

Hotfix pro systém Windows XP Service Pack 1 (SP1)
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  17-Sep-2004 19:24 6.0.2800.1588 422,912 Shlwapi.dll
Hotfix Windows XP Service Pack 2 (SP2)
  Date     Time  Version    Size   File name
  -------------------------------------------------------
  17-Sep-2004 18:59 6.0.2900.2515 473,600 Shlwapi.dll

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 870975 - Poslední aktualizace: 29. srpna 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbwinxpsp3fix kbwinxppresp3fix kbfix kbbug KB870975 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:870975

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com