Поява повідомлення про помилку під час спроби запустити майстер настроювання безпроводової мережі після того, як було виконано оновлення до Windows XP з пакетом оновлень 2 або 3 чи до Windows XP Tablet PC Edition 2005

Переклади статей Переклади статей
У роботі майстра настроювання безпроводової мережі та функції Перегляд доступних безпроводових мереж у Microsoft Windows XP з пакетом оновлень 2 (SP2) або 3 (SP3) та Microsoft Windows XP Table PC Edition 2005 використовується служба безпроводового настроювання. Якщо ця служба не доступна, відображається повідомлення про помилку з посиланням на цю статтю.

Посилання

Щоб переглянути в базі знань Майкрософт відповідну статтю з додатковими відомостями, клацніть її номер:
815485 Огляд оновлення системи безпеки для протоколу захищеного безпроводового доступу (WPA) у Windows XP
313242 Виправлення неполадок із бездротовим мережним підключенням у Windows XP

Докладні відомості

Ця ситуація може виникнути через кілька причин. Деякі виробники комп'ютерів і обладнання надають власне конфігураційне програмне забезпечення, яке замінює службу безпроводового настроювання з операційної системи Windows. У такому разі для настроювання безпроводової мережі слід скористатися програмним забезпеченням, яке надав виробник. Якщо для налаштування безпроводового пристрою потрібно скористатися майстром настроювання безпроводової мережі або функцією Перегляд доступних безпроводових мереж, перегляньте документацію до комп’ютера або плати безпроводової мережі. З цієї документації ви дізнаєтеся, чи можна настроїти безпроводову мережу за допомогою служби безпроводового настроювання. У деяких випадках використати цю функцію Windows неможливо.

Щоб спробувати змінити налаштування служби безпроводового настроювання для всіх безпроводових профілів, перейдіть до розділу Виправити автоматично. Щоб змінити налаштування служби безпроводового настроювання самостійно, перейдіть до розділу Виправити вручну.

Виправити автоматично

Щоб змінити налаштування служби безпроводового настроювання для всіх безпроводових профілів автоматично, клацніть посилання Вирішити проблему. Потім у діалоговому вікні Завантаження файлу клацніть Виконати й дотримуйтесь інструкцій майстра.


Вирішити проблему
Microsoft Fix it 50469


Примітка. Цей майстер може бути доступний лише англійською мовою. Проте автоматичне виправлення працює також для інших мовних версій Windows.

Примітка. Якщо ви працюєте не за тим комп’ютером, на якому виявлено неполадку, засіб автоматичного виправлення можна зберегти на флеш-пам’ять або компакт-диск, а потім запустити на потрібному комп’ютері.


Виправити вручну

Якщо до комп’ютера або адаптера безпроводової мережі не додається спеціальне програмне забезпечення для безпроводової мережі, виконайте наведені нижче дії.
  1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Виконати, введіть команду ncpa.cpl, а потім натисніть кнопку ОК.
  2. Виберіть посилання Мережні підключення.
  3. У вікні Мережні підключення клацніть безпроводове підключення та виберіть посилання Змінити параметри цього підключення.
  4. На вкладці Безпровідні мережі установіть прапорець Використовувати для конфігурації безпровідної мережі.
Щоб запустити службу безпроводового настроювання, виконайте такі дії.
  1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть команду Виконати, введіть %SystemRoot%\system32\services.msc /s і натисніть кнопку ОК.
  2. Двічі клацніть елемент Безпроводове настроювання.
  3. У списку Тип запуску виберіть пункт Авто, а потім натисніть кнопку Застосувати.
  4. У групі Стан натисніть кнопку Пуск, а потім натисніть кнопку ОК.

Якщо після спроби запустити службу з'явиться повідомлення про помилку, зверніться до розділу "Допоміжні матеріали" за додатковими відомостями про виправлення неполадок.

Про цю статтю

Номер статті: 871122
Останній відгук: 10 червня 2013 р.
Застосовується до:: Microsoft Windows XP Service Pack 3, Microsoft Windows XP Service Pack 2, Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005
Ви хотіли б поділитися відгуком про цю статтю?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.