Všechny související BizTalk Server 2004 databáze nutné zálohovat, pokud chcete zálohovat instanci serveru BizTalk Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 872773 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Pokud chcete zálohovat instanci Microsoft BizTalk Server 2004, je nutné zálohovat všechny související BizTalk Server 2004 databáze v počítačích, které se účastní na běžné bod instalace BizTalk Server 2004.

Další informace

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft BizTalk Server 2004. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
888751Jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro BizTalk Server 2004

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time       Size  File name
  ---------------------------------------------------------------------
  30-Jul-2004 19:16      80,654 Logshipping_destination.sql
  21-Jul-2004 15:21      17,976 Logshipping_destinationjobs.sql
  22-Jul-2004 15:58      178,966 Logshipping_source.sql

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.Tento problém byl opraven v BizTalk Server 2004 Service Pack 1.

Další informace

BizTalk Server 2004 transakce může zahrnovat více databází a více počítačů. Pokud jeden z těchto databází selže celý BizTalk Server 2004 instance má být obnovena a potom všechny související databáze musí být obnoven do jednoho bodu v čase zaručit, že je systém v konzistentním stavu. BizTalk Server 2004 neobsahuje schopnost uchovat teplý úsporného prostředí. Tato funkce poskytuje tuto opravu hotfix známé jako BizTalk Server 2004 protokolu dodávky.

Vlastnosti

ID článku: 872773 - Poslední aktualizace: 27. června 2005 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Developer Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Enterprise Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Partner Edition
 • Microsoft BizTalk Server 2004 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbbiztalk2004sp1fix kbinfo kbsetup KB872773 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:872773

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com