Zobrazení Centra projektů trvá déle, než bylo očekáváno zobrazit projekty v aplikaci Project Web Access

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 872819 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Microsoft Project Web Access trvá déle, než bylo očekáváno otevřete zobrazení Centrum projektů zobrazit projekty a informace o projektu, které jsou uloženy v databázi Microsoft Office Project Server 2003.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože zobrazení Centrum projektů spustí dotaz na obsah databáze serveru. Na serveru Project databáze obsahuje mnoho vlastních polí, které jsou založeny na kódy osnovy organizace (EOC) a pokud existuje několik filtrů, které jsou založeny na tyto vlastní pole, bude trvat déle, než je očekáváno spustit dotaz. Toto zpoždění dochází, protože dotaz optimalizována není pro situace, kde existuje filtrování, který je založen na základě EOC vlastní pole a kdy mnoho projektů v serveru Project databáze.

Řešení

Jak získat opravu hotfix

Tento problém je vyřešen v balíčku Project Server 2003 Hotfix datem 18. srpna 2004. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
838882Popis balíčku opravy hotfix Project Server 2003 následující po aktualizaci Service Pack 1 (SProject Server 2003): 18. srpna 2004

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 872819 - Poslední aktualizace: 7. dubna 2006 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Project Server 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbquery kbweb kbtshoot kbproject2003sp1fix kbbug kbfix KB872819 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:872819

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com