Proje Merkezi görünümü, projeleri Microsoft Project Web Access'te görüntülenecek beklenenden uzun sürüyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 872819 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Microsoft Project Web Access, projeleri ve Microsoft Office Project Server 2003'ü bir veritabanında depolanmış olan proje bilgilerini görüntülemek için Proje Merkezi görünümü beklenenden daha uzun sürer.

Neden

Bu sorun, Proje Merkezi görünümü Project Server veritabanı içeriğini bir sorgu çalıştığı için oluşur. Project Server veritabanında kurumsal anahat kodları (EOC) temel alır ve varsa birkaç süzgeçleri, birçok özel alanlar içeren özel alanlar bu esas alırsa, sorguyu çalıştırmak için beklenenden fazla zaman alır. Sorgu yok EOC tabanlı özel alanları temel alan süzme ve Project Server'da birçok proje olduğunda durumlarda getirilmemiştir çünkü bu gecikme oluşuyor veritabanı.

Çözüm

Düzeltme nasıl elde edilir

Bu sorun, Project Server 2003 düzeltme 18 Ağustos 2004 tarihli paketinde giderilmiştir. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
838882Project Server 2003 Service Pack 1 (SProject Server 2003) düzeltme paketinin açıklaması: 18 Ağustos 2004'ün açıklaması

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 872819 - Last Review: 7 Nisan 2006 Cuma - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Project Server 2003
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbhotfixserver kbquery kbweb kbtshoot kbproject2003sp1fix kbbug kbfix KB872819 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:872819

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com