Jak řídit proces DSProxy pro RPC přes připojení HTTP v Exchange Server 2003 SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 872897 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Úvod

Po použití Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1 (SP1) klientů Outlook používat vzdálené volání procedur (RPC) přes připojení HTTP na serveru se systémem Exchange pomocí procesu DSProxy přístup k informacím z servery globálního katalogu. Proto pokud zobrazení připojení serveru v dialogovém okně Stav připojení Exchange Server klienta uvidíte počítači Exchange uvedené ve sloupci Název serveru pro položky, kde sloupec Typ uvádí Directory. Tyto změny provedeny Exchange 2003 SP1 záměrně, takže publikován prostřednictvím serveru RPC proxy již mít servery globálního katalogu.

Hodnota registru popsaná v části "Další informace" umožňuje řídit tuto funkci, takže může být zakázáno, pokud je požadováno.

Další informace

Upozornění Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Potlačit toto nové chování, vytvořte a nastavte následující hodnotu registru na serveru back-end Exchange 2003 je spuštěna. Pokud je tato hodnota registru nastavena, chování služeb RFR chtěli metoda před SP1 vrácení globální katalog odkazovací rozhraní.

Vytvořit a nastavit hodnotu registru, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na příkaz Spustit, zadejte příkaz regedit a klepněte na tlačítko OK.
 2. Vyhledejte následující podklíč registru a klepněte na něj:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\MsExchangeSA\Parameters
 3. Klepněte pravým tlačítkem myši na položku Parametry, klepněte na příkaz Nový a klepněte na příkaz Hodnota DWORD.

  Je vybrána Nová hodnota # 1.
 4. Přejmenovat tuto hodnotu, zadejte Do Not odkazovat HTTP k DSProxy a stiskněte klávesu ENTER.
 5. Poklepejte na Úkol není odkazovat HTTP k DSProxy a do pole Hodnota zadejte hodnotu než nula (0). Například zadejte do pole Hodnota1.

Poznámka: Pokud nastavíte Do Not odkazovat HTTP k DSProxy hodnotu nula (0) nebo pokud tato hodnota neexistuje, bude používat počítač Exchange pomocí procesu DSProxy odkazovací proces Exchange 2003 SP1.

Při nastavení této hodnoty registru je na serveru se systémem Exchange zaznamenána událost aplikace podobná následující:

Typ události: informace
Zdroj události: MSExchangeSA
Kategorie události: Rozhraní RFR
ID události: 9240
Datum: 7, 1/2004
Čas: 2:35:29 PM
Uživatel: N/A
Počítač: Exchange
Popis: Tato doporučení rozhraní není odkazovat klienti HTTP DSProxy jako za nastavení System\CurrentControlSet\Services\MSExchangeSA\Parameters\Do nelze odkazovat HTTP DsProxy registru.Další informace o procesu DSProxy naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=c976433f-f979-4745-b7a6-9d8446ef6409&DisplayLang=en

Vlastnosti

ID článku: 872897 - Poslední aktualizace: 30. října 2007 - Revize: 1.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack 1
 • Microsoft Office Outlook 2003
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbinfo KB872897 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:872897

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com