Numer ID artykułu: 872976 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

WPROWADZENIE

Aktualizacje Microsoft Office Outlook E-mail filtr wiadomości-śmieci i aktualizacje definicji dla programu Microsoft Office udostępniają zaktualizowane definicje wiadomości e-mail, które są traktowane jako wiadomości-śmieci. W ramach nieustającego dążenia do zmniejszenia śmieci w systemie okresowe aktualizacje są udostępniane użytkownikom programu Outlook.

Więcej informacji

Program Outlook 2003 i Outlook 2007.

Dla programu Outlook 2003 i Outlook 2007 aktualizacje filtrów wiadomości-śmieci znajdują się w witrynie Microsoft Download Center. Kliknij poniższe łącze, aby rozpocząć wyszukiwanie Download Center za pomocą napisu "Filtr wiadomości-śmieci programu Outlook":

Wyszukiwania Microsoft Download Center aktualizacji filtru wiadomości-śmieci dla programu Outlook

2013 Programu Outlook i Outlook 2010


Dla programu Outlook 2010 i Outlook 2013 Aktualizacje filtru wiadomości-śmieci są oznaczone jako aktualizacje definicji dla programu Microsoft Office. Te znajdują się w witrynie Microsoft Download Center. Kliknij poniższe łącze, aby rozpocząć wyszukiwanie Download Center za pomocą kryteriów "Definicji aktualizacji dla Microsoft Office":
Centrum pobierania firmy Microsoft wyszukiwania aktualizacji definicji dla programu Microsoft Office

Właściwości

Numer ID artykułu: 872976 - Ostatnia weryfikacja: 20 marca 2013 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Outlook 2013
Słowa kluczowe: 
kbupdate kbpubtypekc kbfix kbbug kbexpertisebeginner kbemail kbhowto kbmt KB872976 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 872976

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com