Makale numarası: 872976 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

GİRİŞ

Tanım güncelleştirmelerini Microsoft Office ve Microsoft Office Outlook Önemsiz e-posta Filtresi güncelleştirmeleri, e-posta iletilerinin önemsiz e-posta olarak kabul edilir daha güncel bir tanım sağlar. Sisteminizdeki önemsiz e-posta azaltma çabalarının bir parçası olarak, Outlook kullanıcıları için düzenli güncelleştirmeler sağlanır.

Daha fazla bilgi

Outlook 2003 ve Outlook 2007

Outlook 2003 ve Outlook 2007 için Önemsiz e-posta filtreleri güncelleştirmeleri Microsoft Download Center bulunur. Yükleme Merkezi'nde arama "Outlook Önemsiz e-posta Filtresi" dizesini kullanarak başlatmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklatın:

Outlook Önemsiz e-posta Filtresi güncelleştirmeleri Microsoft Download Center arama

Outlook 2010 ve Outlook 2013


2013 Outlook ve Outlook 2010 için Önemsiz e-posta Filtresi güncelleştirmeleri Microsoft Office güncelleştirmeleri tanım olarak etiketlenir. Bunlar Microsoft Download Center Web sitesinde bulunur. Yükleme Merkezi'nde arama "Tanım güncelleştirmeleri Microsoft Office için" ölçütleri kullanarak başlatmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklatın:
Microsoft Office için tanım güncelleştirmelerini Microsoft Yükleme Merkezi'nden arama

Özellikler

Makale numarası: 872976 - Last Review: 20 Mart 2013 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office Outlook 2003
  • Microsoft Office Outlook 2007
  • Microsoft Outlook 2010
  • Microsoft Outlook 2013
Anahtar Kelimeler: 
kbupdate kbpubtypekc kbfix kbbug kbexpertisebeginner kbemail kbhowto kbmt KB872976 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 872976

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com