Bluetooth klawiatura lub mysz nie działa podczas uruchamiania systemu Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows XP Tablet PC Edition 2005

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów

W tym artykule

Show all imagePokaż wszystkoHide all imageUkryj wszystko

Symptomy

Po podłączeniu adaptera Bluetooth do komputera z obsługą funkcji Bluetooth klawiatura i mysz z obsługą funkcji Bluetooth klawiatura i mysz nie są wykrywane w systemie Windows podczas uruchamiania komputera. W systemie Windows nie można więc używać klawiatury lub myszy.

Przyczyna

Ten problem występuje, jeśli Bluetooth adapter jest włączona dla stosu Bluetooth firmy Microsoft, Microsoft Windows XP Service Pack 2 (SP2) lub Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Uwaga Funkcje systemu Windows XP z dodatkiem SP2 i składniki są zawarte w systemie Windows XP Tablet PC Edition 2005.

Stos Bluetooth firmy Microsoft, uwzględnionej w dodatku SP2 dla systemu Windows XP nie zezwala na Bluetooth urządzeń funkcji aż po skonfigurowania i parą urządzeń w systemie Windows. Wymóg ten pomaga zapobiec nieupoważnionemu dostępowi do komputera. Przy podłączaniu urządzenia Bluetooth i uruchom komputer ma miejsce następujące zachowanie:
  1. Podczas uruchamiania komputera, ale przed załadowaniem stosu Bluetooth firmy Microsoft, urządzenia Bluetooth działają w trybie ludzi interfejsu urządzenia HID () lub emulowania urządzenia uniwersalnej magistrali szeregowej (USB).
  2. Po załadowaniu stosu Bluetooth firmy Microsoft wyłącza tryb HID lub emulacji USB dla urządzenia Bluetooth.

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, podłącz przewodową klawiaturę i mysz do komputera, aby skonfigurować urządzenia Bluetooth.

Aby uzyskać więcej informacji

Stos Bluetooth w systemie Windows XP z dodatkiem SP2 ułatwiających zapobiec łączeniu aż wyraźnie skonfigurować urządzenia urządzenie Bluetooth. Wymóg ten pomaga zapobiec nieupoważnionemu dostępowi do komputera za pomocą urządzenia Bluetooth.

Ponadto musi podłącz przewodową klawiaturę i mysz do komputera, aby zainstalować system Windows, gdy system Windows XP z dodatkiem SP2 jest zintegrowany z nośnika instalacyjnego systemu Windows XP. (Ta instalacja jest również znany jako instalacji dodatku service pack cienia aerodynamicznego). Podczas instalowania systemu Windows XP dzięki zintegrowaniu z nośnika instalacyjnego systemu Windows XP SP2 dla systemu Windows XP z dodatkiem Service pack systemu Windows nie wykrywa myszy Bluetooth lub klawiatury Bluetooth tryb interfejsu graficznego fazie programu instalacyjnego. Dlatego nie można ukończyć instalacji systemu Windows lub zaloguj się do systemu Windows za pomocą myszy Bluetooth lub klawiatury Bluetooth.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
870882Urządzenie Bluetooth nie może połączyć się z komputera z systemem Windows XP Z dodatkiem Service Pack 2

Informacje o tym artykule

Numer ID artykułu: 873154
Ostatnia recenzja: 24 czerwca 2011
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:873154
Czy chcesz przekazać opinię na temat tego artykułu?
 

Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.