Aktualizace 1 pro systém Windows XP Media Center Edition 2005

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 873369 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tato aktualizace Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 vylepšuje stabilitu a výkon systému Media Center 2005 a také řeší následující problémy:
  • Za určitých okolností při sledovat živě nebo nahrané POŘADY zvuku a videa může nemůže být synchronizována správně.
  • Když stisknete tlačítko Live TV na dálkovém ovládání při sledování nahrané POŘADY, video nebo DVD, může někdy dojít černá obrazovka nebo došlo k chybě.
  • Chyba videa může dojít, pokud se pokusíte sledovat TELEVIZI Live okamžitě po dokončení prvního spuštění Průvodce v aplikaci Media Center.
  • Při pokusu o zobrazení obsahu platností médií pomocí Media Center Extender může přestat pracovat správně až po restartování zařízení extender. Je-li nainstalovat tuto aktualizaci a potom zkuste zobrazit prošlé mediálního obsahu v zařízení extender dojde chybová zpráva, ale zařízení extender budou nadále fungovat správně.
  • Po instalaci této aktualizace je mnohem rychlejší čas odezvy pro změnu nebo pro skenování FM rozhlasových stanic.
  • Po instalaci této aktualizace mnohem lepší výkon některých konfiguracích hardwaru přehrávání TELEVIZNÍHO PAL.
  • Když se pokusíte změnit kanály program televize, zatímco obou proudy tuneru NTSC (National Television Standard pro komunikaci) jsou používány Media Center, může dojít k chybě nebo Media Center může přestat reagovat. K tomuto problému dojde, musíte restartovat Media Center. Tento problém může například dojít, pokud se pokusíte změnit kanály program televize, zatímco jsou zaznamenávány dva programy. Tento problém může také dojít při zaznamenávány jeden program a jiného programu je odesílán do jiného umístění pomocí Media Center Extender.
Tato aktualizace pro americké verze systému Windows XP Media Center Edition také poskytuje podporu HDTV pro počítače Media Center Edition 2005 vybaveny karty tuneru Advanced Television Systems Committee (ATSC).

Další informace

Tato aktualizace je k dispozici na webu Microsoft Windows Update:
http://windowsupdate.microsoft.com/
Datum vydání: 12. října 2004

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Produkty třetích stran, o nichž se hovoří v tomto článku, jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 873369 - Poslední aktualizace: 14. března 2006 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005
Klíčová slova: 
kbmt atdownload KB873369 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:873369

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com