Popis aktualizace zabezpečení pro sadu Office 2003: převaděč pro aplikaci WordPerfect 5.x (14. září 2004)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 873378 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Společnost Microsoft zveřejnila aktualizaci zabezpečení pro sadu Microsoft Office 2003. V následující části Obsah článku najdete přehled informací o této aktualizaci zabezpečení obsažených v tomto článku.

ÚVOD

Společnost Microsoft zveřejnila aktualizaci pro sadu Microsoft Office 2003. Existuje totiž chyba zabezpečení, která může při otevření speciálně vytvořeného dokumentu pomocí převaděče umožnit spuštění libovolného kódu. Tato aktualizace tuto chybu zabezpečení odstraňuje, takže soubory otevírané pomocí tohoto převaděče již budou zpracovávány správným způsobem.

Poznámka: Tato aktualizace je součástí aktualizace Service Pack 1 (SP1) pro sadu Microsoft Office 2003. Pokud máte v počítači nainstalovánu sadu Office 2003 s aktualizací SP1, není nutné instalovat aktualizaci zabezpečení pro sadu Microsoft Office 2003: převaděč pro aplikaci WordPerfect 5.x (KB873378).

Další informace získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
870924 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro sadu Office 2003 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)


Další informace

Podrobné informace o aktualizaci zabezpečení

Seznam problémů opravených touto aktualizací

Aktualizace zabezpečení pro sadu Microsoft Office 2003: převaděč pro aplikaci WordPerfect 5.x (KB873378) odstraňuje následující problém, který zatím nebyl v databázi Microsoft Knowledge Base zdokumentován.

Chyba zabezpečení v převaděči pro aplikaci WordPerfect 5.x


V převaděči pro aplikaci WordPerfect 5.x existuje chyba zabezpečení, která může v situaci, kdy některá aplikace sady Office 2003 pomocí tohoto převaděče otevře speciálně vytvořený dokument, umožnit spuštění libovolného kódu.

Podrobné informace o instalaci

Jak lze aktualizaci zabezpečení získat a nainstalovat

Aktualizace zabezpečení pro klientské počítače a pro správce jsou společně s pokyny k instalaci a hromadné implementaci k dispozici v centru pro stahování Microsoft Download Center. Chcete-li tuto aktualizaci zabezpečení z centra pro stahování Microsoft Download Center stáhnout, navštivte následující web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=cs&FamilyID=A0629800-1889-495B-B25E-4637D6B03250

Jak lze zjistit, zda byla aktualizace zabezpečení nainstalována

Tato aktualizace zabezpečení obsahuje soubory, jejichž verze jsou uvedeny v následující tabulce:
  Název souboru   Verze
  ----------------------------------
  Msconv97.dll   2003.1100.6252.0
  Wpft532.cnv    2003.1100.6252.0
Pokud již máte v počítači tyto soubory s vyšší verzí, než je uvedena v tabulce, není nutné tuto aktualizaci zabezpečení instalovat.

Další informace o zjištění verze převaděče pro aplikaci WordPerfect 5.x nainstalované v počítači získáte v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
821549 Postupy: Kontrola verze sady Office 2003

Informace pro správce o souborech MSP

Verze této aktualizace zabezpečení určená pro správce je poskytována ve formě souboru opravy Instalační služby systému Microsoft Windows (soubor s příponou MSP), který je zabalen do samorozbalovacího spustitelného souboru. Pro tuto aktualizaci zabezpečení je distribuován následující soubor MSP:
Msconvff.msp

Funkce pro správce umožňující přeinstalování určitých součástí

Jestliže provedete aktualizaci instalačního bodu pro správu a v klientských počítačích přepíšete soubory uložené v mezipaměti a přeinstalujete sadu Office 2003, můžete použít příkaz zahrnující parametr REINSTALL=[seznam funkcí]. Tento parametr určuje, zda chcete z bitové kopie instalace pro správce přeinstalovat určité součásti sady Office 2003. Pro aktualizaci zabezpečení pro sadu Microsoft Office 2003: převaděč pro aplikaci WordPerfect 5.x (KB873378) zadejte jako [seznam funkcí] následující položky.
 • TextConverters
 • TCWP5Files
Můžete také použít parametr REINSTALL=ALL, jehož pomocí v klientském počítači přeinstalujete všechny součásti sady Microsoft Office.

Podrobné pokyny k aktualizaci bitové kopie instalace pro správce a k aktualizaci klientských počítačů najdete v článku Distributing Office 2003 Product service packs (Distribuce aktualizací Service Pack pro sadu Office 2003) v části Updating clients from a patched administrative image (Aktualizace klientů z opravené bitové kopie instalace pro správce). Článek Distributing Office 2003 Product service packs najdete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/office/ork/2003/five/ch18/MntA01.htm
Nejnovější aktualizace pro správce a zdroje týkající se strategií při jejich implementacích můžete pro všechny verze sady Office najít ve středisku aktualizací sady Office pro správce (Office Admin Update Center). Další informace o středisku aktualizací sady Office pro správce najdete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://technet.microsoft.com/office/bb267346.aspx

Vlastnosti

ID článku: 873378 - Poslední aktualizace: 28. září 2007 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office Professional Edition 2003
 • Microsoft Office Basic Edition 2003
 • Microsoft Office Small Business Edition 2003
 • Microsoft Office Standard Edition 2003
 • Microsoft Office Student and Teacher Edition 2003
Klíčová slova: 
kbsecurity kbconvert kbsecbulletin kbupdate atdownload KB873378

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com