Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 1 Windows Update Web sitesinden yüklemeye çalıştığınızda "Hiçbir güncelleştirme yüklü" hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 875339 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 Service Pack 1 (SP1) Microsoft Windows Update Web sitesinden yükleyemezsiniz bulabilirsiniz. Windows SharePoint Services 2.0 SP1'i yüklemek için Şimdi Yükle'yi tıklattıktan sonra Windows Update Web sayfasında aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Hiçbir güncelleştirme yüklü
Sabit diskinizdeki <a1>%Temp%\Ohotfix</a1> klasöründe bulunan Ohotfix(Number).log dosyasını görüntülediğinizde, aşağıdaki girdileri görürsünüz:
Güncelleştirilemedi.
Date Time en güncelleştirmeyi işlem tamamlandı.
Güncelleştirme sırasında hatayla karşılaşıldı 1603.
Için kurulumu Watson hata 1603 rapora Tamam değil.
Not Oturum açarak ya da sunucu doğrudan veya bir konsol oturumu bağlanarak hizmet paketini yükleyin. Hizmet paketini yüklerseniz, Uzak Masaüstü kullanarak oturum açmış durumdayken %Temp%\Ohotfix dizininizde bulunan OHotfix günlük dosyaları, oturum ve sonra günlük geri üzerinde yeniden sonra silinir.

Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatarak ve sonra da mstsc - v: <<servername>> /F - konsol kutusunda, burada <<servername>> bağlanmak istediğiniz sunucu.

Neden

Bu sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşabilir:
 • Bir veya birden çok bilgisayarda özgün yayın sürümü Windows SharePoint Services 2. 0'ın varolan yüklemesini dosyaları eksik veya bozuk.
 • Windows SharePoint Services 2.0 için kaynak dosyalarını içeren klasörü yoksa veya farklı bir ad kullanmak üzere değiştirilir. Varsayılan olarak, Windows SharePoint Services 2.0 kaynak dosyaları sabit diskte aşağıdaki klasöre depolanır:
  %ProgramFiles%\STS2Setup_1033
  Windows SharePoint Services 2.0, Windows SharePoint Services 2.0 yüklemesi bilgisayardaki STS2Setup_1033 klasörü eksik veya yeniden adlandırılır, onaramaz. Windows SharePoint Services 2.0 SP1'i yüklemeye çalıştığınızda, "Belirtiler" bölümünde anlatılan belirtilerle karşılaşırsınız.
.

Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, bilgisayardaki özgün yayın sürümü, Windows SharePoint Services 2.0 yüklemesini onarın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Kur programı, Windows SharePoint Services 2.0 için bilgisayarda Windows SharePoint Services 2. 0'in özgün yayın sürümünü yüklediğinizde, Microsoft Yükleme Merkezi'nden karşıdan Stsv2.exe dosyasını kullanarak çalıştırın. Bu dosyayı almak için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
  http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=b922b28d-806a-427b-a4c5-ab0f1aa0f7f9&displaylang=en
 2. Bakım Modu Seçenekleri sayfasında, yeniden yükle veya Onar'ı tıklatın ve sonra ileri ' yi tıklatın.
 3. Yeniden yükle veya Onar Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 sayfasında, Microsoft Windows SharePoint Services 2.0 yeniden tıklatın ve sonra da <a2>Yükle</a2>'yi tıklatın.
 4. Windows SharePoint Services 2.0 bilgisayarda başarıyla yükledikten sonra Windows Update Web sitesine bağlanın ve sonra Windows SharePoint Services 2.0 SP1'i yükleyin.

Daha fazla bilgi

Windows SharePoint Services hakkında daha fazla bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://technet.microsoft.com/windowsserver/sharepoint/default.aspx

Özellikler

Makale numarası: 875339 - Last Review: 26 Eylül 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.10
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows SharePoint Services
 • Microsoft Update
 • Microsoft Windows Update Corporate Edition 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprb kbtshoot KB875339 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:875339

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com