Při instalaci Windows SharePoint Services Service Pack 1 se zobrazí chybová zpráva "Tento systém neobsahuje požadovaných produktů"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 875366 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o upgrade Microsoft Windows SharePoint Services na SharePoint, služby, Service, Pack, Microsoft Windows 1, (SP1) může zobrazit následující chybová zpráva:
Tento systém neobsahuje požadovaných produktů

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud je jazyk Windows SharePoint Services SP1, který instalujete liší od jazyka původní verze vydání služby Windows SharePoint, který je nainstalován na serveru. Tento problém může například dojít, pokud pokusíte nainstalovat anglickou verzi Windows SharePoint Services SP1 na server používající japonskou verzi původní verze vydání služby Windows SharePoint.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, ujistěte se, že jazyk Windows SharePoint Services SP1, které nainstalovat je stejný jako jazyk původní verze vydání služby Windows SharePoint, který je nainstalován na serveru.

Další informace

Další informace o službě Windows SharePoint Services naleznete na následujícím webu:
http://technet.microsoft.com/windowsserver/sharepoint/default.aspx

Vlastnosti

ID článku: 875366 - Poslední aktualizace: 26. září 2007 - Revize: 1.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbprb KB875366 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:875366

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com