Podpora 32bitových programů na 64bitové serverových clusterů je součástí Windows Server 2003 Service Pack 1 a x 64 verze systému Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 875423 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Tento článek popisuje nové funkce zavedené v server, 2003, Service, Pack, Microsoft Windows 1, (SP1) a x 64 verze systému Windows Server 2003. Windows Server 2003 SP1 a x 64 verze Windows Server 2003 umožňují spuštění 32bitové programy na clusteru serveru se systémem Windows Server 2003 64-bit.

Další informace

DLL prostředku pro 32bitové programy nelze spustit v 64bitovém počítači je spuštěna 32bitová verze systému Windows Server 2003 bez nějaké aktualizace service Pack nainstalována. Proto nelze spustit 32bitové programy na 64bitové serverového clusteru. V tomto scénáři musíte použít 64bitové verze DLL prostředku.

Windows Server 2003 SP1 a x 64 verze Windows Server 2003 obsahují změny, které umožňují spuštění na clusteru serveru 64bitové 32bitové programy. Při spuštění 32bitového programu Sledování prostředků 32bitové spustí paralelně s sledování prostředků 64-bit.

Poznámka: Sledování prostředků v Windows Clustering, je součást, která zajišťuje komunikaci mezi konkrétního zdroje a Clusterová služba. Clusterová služba vytváří monitorů prostředku jako prostředky jsou uvést do režimu online. Sledování prostředků sleduje online nebo offline stavu jednoho nebo více zdrojů.

V systému Windows Server 2003 SP1 a v-verze x 64 systému Windows Server 2003, můžete spustit program podporující clustery 32bitové 64bitové serverového clusteru podléhají následující omezení: rozšíření Správce clusteru A 32bitové DLL nefunguje na 64bitový operační systém. Toto omezení je, protože rozšíření Správce clusteru 32bitové dll jsou registrovány v procesu načíst do nativní programu Správce clusterů 64-bit v 64 bitový operační systém. (Načítání knihovny DLL v procesu je známé také jako načítání "v proc.") Toto omezení může existovat pro libovolný jeden nebo více rozšíření Správce clusteru 32bitové dll vyžaduje program. Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jednu z následujících metod:
  • Pomocí 32bitového klienta počítač vzdáleně spravovat program podporující clustery.
  • Pomocí programu Správce clusteru 32bitové spravovat program podporující clustery místně na 64bitové serverového clusteru z v rámci dokončení Microsoft Windows 32 bitů na prostředí Windows (WOW). V tomto scénáři 32bitového programu Správce clusteru úspěšně načte 32bitové příponu DLL v procesu.
  • Překompilovat rozšíření Správce clusteru DLL jako 64bitové DLL. Po překompilovat DLL lze načíst DLL v procesu do nativní 64bitové programu Správce clusterů. DLL lze spravovat také pomocí programu Správce clusteru nativní 64bitové.
Další informace o technologiích Windows Clustering naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/enterprise/clustering.mspx

Odborná pomoc pro systém Windows x 64

Výrobce hardwaru poskytuje technickou podporu a odbornou pomoc pro systém Microsoft Windows x 64. Výrobce hardwaru poskytuje podporu proto, že systém Windows XP x64 byl zahrnut v dodaném hardwaru. Výrobce hardwaru mohl upravit instalaci systému Windows x64 pomocí jedinečných součástí. Mohl například zahrnout specifické ovladače zařízení a volitelná nastavení, aby maximalizoval výkon vlastního hardwaru. Společnost Microsoft bude vyvíjet přiměřené úsilí v případě, že potřebujete technickou pomoc ke své verzi systému Windows x64. Pravděpodobně byste se však měli obrátit přímo na výrobce hardwaru. Výrobce je tím nejkvalifikovanějším pro poskytnutí podpory k softwaru, který instaloval do hardwaru.

Informace o systému Microsoft Windows XP Professional x64 Edition získáte na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windowsxp/64bit/default.mspx
Informace o systému Microsoft Windows Server 2003 x 64 Edition naleznete na následujícím webu:
http://www.microsoft.com/windowsserver2003/64bit/x64/editions.mspx

Vlastnosti

ID článku: 875423 - Poslední aktualizace: 11. října 2007 - Revize: 3.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows Server 2003, Datacenter x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Enterprise x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard x64 Edition
  • Microsoft Windows Server 2003 Service Pack 1
Klíčová slova: 
kbmt kbclustering kbhowto kbinfo KB875423 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:875423

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com